Zdrówko

Szybko, intensywnie, czyli wyszczuplający trening insanity

Insanity to bardzo obciążający nasz organizm trening wytrzymałościowy. Dzięki interwałowym ekstremalnym ćwiczeniom, wykonywanym przez co najmniej dwa miesiące budujemy siłę, odporność i tak zwaną „rzeźbę”. Podobnie jak w intensywnych dietach nic nie dzieje się „za darmo”. Ceną jest przystąpienie do treningu i dotrwanie do końca – nie jest to łatwe zadanie.
Jeśli nie prowadziłeś aktywnego, sportowego tryby żucia (na poziomie wykraczającym poza zupełne amatorstwo) trening insanity nie jest dla ciebie.
Continue Reading
Zdrówko

Nasza świadomość korzyści, jakie daje nam ekologiczne żywienie ewaluowała w bardzo dużym stopniu.

Większość z nas przywiązuje coraz większą wagę do tego co je jego najbliżsi i czy jest to ekologiczna żywność. To nie popularność do tego doprowadziła lecz wiedza że każdego dnia jemy to, co w bardzo dużym stopniu może być dla nas szkodliwe.
Chęć spożywania zdrowych towarów jest tak bardzo duża, że zainteresowanie, jakie wykazują sklepy ze zdrową żywnością jest faktycznie duże, a zainteresowanych na okrągło i nieustannie przybywa.
Continue Reading
Zdrówko

Co ma wpływ na poziom samopoczucia? Jak zatroszczyć się o swoje stawy?

Zdrowie oraz świetne samopoczucie jest sprawą ogromnie ważną. Ażeby dobrze czuć się w swoim ciele konieczny jest ruch i zdrowe odżywianie. Natomiast czasem zdarza się, iż to jednak nie wystarczy, gdyż z innych powodów dopadają nas różne nieprzyjemne przypadłości, które pogarszają dobry nastrój.
Jest tak przykładowo kiedy jesteśmy sprawni, sporo się ruszamy, ale widzimy, że nasze stawy nie będą sprawne, jak kiedyś.
Continue Reading
Zdrówko

Jak musimy ulepszyć swój sposób odżywania?

Nie da się ukryć faktu, że odżywianie bezsprzecznie jest nadzwyczaj ważnym elementem dnia codziennego. W praktyce bowiem w wielu przypadkach okazuje się, że wiele naszych niesłychanie licznych dolegliwości ciała w wielu przypadkach spowodowane jest nieodpowiednim odżywianiem. Powodem takiego stanu bez wątpliwości jest preferowanie przez nas ogromnie tłustych posiłków, które niejednokrotnie negatywnie działają na nasz organizm oraz zarówno po wielokroć są przyczyną nadwagi. Aby przeciwdziałać temu ogromnie niekorzystnemu stanowi rzeczy obowiązkowo powinniśmy się zmienić nasze nawyki żywieniowe, które w wielu przypadkach bywają wybitnie złe. Kluczem do sukcesu w tej kwestii na pewno będzie włączenie do naszego powszedniego jadłospisu licznych warzyw oraz owoców, które w szeregu przypadków zawierają w sobie niezmiernie dużą ilość witamin oraz minerałów.
Continue Reading