Edukacja

Nauka rysunku – szkolenia dla nowicjuszy i ekspertów

Bezspornie niejednokrotnie widziałeś doskonały rysunek, jaki aż zapierał Ci dech w piersiach. Patrząc na piękne rysunki częstokroć zadajemy sobie pytanie: „Dlaczego ja tak nie potrafię?”. Czasami możemy spostrzegać nawet drobną zazdrość. Talent do rysunku to rzecz ogromnie złożona, jedni posiadają go od dziecka, inni muszą go sobie wypracować. To nie prawda, iż jeżeli nie urodziłeś się z polotem do rysowania to nie masz szans, aby go w sobie odnaleźć.
Continue Reading
Dla dzieciaków

Jak bawić się z pociechą

Wszystkim rodzicom zależy na tym, aby dziecko czyniło postępy w rozwoju jak najlepiej. Uczymy dzieci pisać, czytać, liczb, orientowania się w otoczeniu. Działamy na wiele sposobów. Jednym z bardziej popularnych jest interesowanie pociechy edukacyjnymi zabawkami. Jakie zabawki edukacyjne są aktualnie popularne? Tak naprawdę parę, część z nich z pewnością pamiętamy z własnego dzieciństwa.
Continue Reading
Edukacja

W jaki sposób błyskawicznie uczyć się języków ?

Wiele osób podejmując się nauki języka obcego, mniema, że siłą swej woli nauczy się niezwykle prędko np. języka hiszpańskiego. Oczekiwania względem nauki bywają złudne a równolegle demotywujące, tym samym zapał się zmniejsza.
Brak koncepcji nauczania, wyznaczenia sobie poszczególnych zamierzeń a także rozłożenia ich w czasie jest w stanie prowadzić do niepowodzeń.
Continue Reading