Dla dzieciaków

Jak bawić się z pociechą

Każdemu rodzicowi zależy na tym, żeby dziecko czyniło postępy w rozwoju jak najlepiej. Uczymy maluchy pisania, czytania, liczyć, orientowania się w świecie. Robimy to na mnóstwo sposobów. Jednym z bardziej znanych jest interesowanie dziecka edukacyjnymi zabawkami. Jakie zabawki edukacyjne są ostatnimi czasy chętnie kupowane? Tak naprawdę kilka, część z nich z pewnością pamiętamy z własnego dzieciństwa.
Continue Reading
Edukacja

W jaki sposób błyskawicznie uczyć się języków ?

Wiele osób podejmując się nauki języka obcego, mniema, że siłą swej woli nauczy się niezwykle prędko np. języka hiszpańskiego. Oczekiwania względem nauki bywają złudne a równolegle demotywujące, tym samym zapał się zmniejsza.
Brak koncepcji nauczania, wyznaczenia sobie poszczególnych zamierzeń a także rozłożenia ich w czasie jest w stanie prowadzić do niepowodzeń.
Continue Reading
Edukacja

Nauka rysunku – szkolenia dla nowicjuszy i ekspertów

Ewidentnie niejednokrotnie widziałeś cudowny rysunek, jaki aż zapierał Ci dech w piersiach. Patrząc na piękne rysunki nieraz zadajemy sobie pytanie: „Czemu ja tak nie potrafię?”. Często zdołamy zauważać nawet lekką zazdrość. Talent do rysunku to rzecz niezwykle złożona, jedni mają go od dziecka, inni muszą go sobie wypracować. To nie prawda, że jeżeli nie urodziłeś się z darem do rysowania to nie masz szans, aby go w sobie odnaleźć.
Continue Reading