Zdrówko

Szczotka do zębów soniczna philips i irygator braun oral b – a więc, najlepsze metody do ochrony jamy ustnej

Szukasz najwSPAnialszej szczoteczki do zębów? Zwróć spojrzenie na szczoteczkę soniczną od przedsiębiorstwa Philips! A by może już ją posiadasz a poszukujesz najwspanialszego irygatora, który wyczyści twoją własną jamę ustną z tych co zostały bakterii i przy okazji dopomoże twoim dziąsłom? Jeżeli choć jedna z tych rzeczy się zgadza, to wspaniale trafiłeś!
Continue Reading
Zdrówko

Czym zajmuje się ortodonta i kiedy dobrze się do niego wybrać? Co powinno nas skłonić do wizyty?

Aby osiągnąć piękny uśmiech należy wiedzieć o paru rzeczach, podstawą są natomiast zdrowe zęby. Aby takie posiadać dbamy o higienę jamy ustnej i systematycznie odwiedzamy dentysty. Jednakże to może być za mało, gdyż następną rzeczą jest odcień naszych zębów. Wiadomo, chcemy żeby był biały, dzięki nowoczesnym technologiom wybielania jest to dzisiaj możliwe. Jeszcze jednym aspektem, o który należy zadbać, by nasze zęby były idealne, jest prawidłowy zgryz.
Continue Reading
Zdrówko

Czym są implanty, w jaki sposób zachodzi ich założenie oraz kiedy się je stosuje?

Implanty są to sztuczne korzenie, na których zakładany jest sztuczny ząb. Zalecane są one osobom, które chcą uzupełnić braki w uzębieniu, bo implanty są wtykane w dziurę zębową po naturalnym zębie. Są one praktyczne i cechują się dużą odpornością, nie ma obaw, iż implanty Wałbrzych mogą wypaść, przy ścisłej higienie jamy ustnej oraz regularnych kontrolach u stomatologa taki implant może wytrzymać nawet kilkanaście lat.
Continue Reading