Zdrówko

Podobno każdemu przynależy się odszkodowanie za wypadek przy pracy, lecz nie jest to takie oczywiste. Sprawdź czemu tak jest

Miej na uwadze, iż może się wydarzyć, że nie otrzymasz odszkodowania za wypadek podczas pracy, jeśli przyczyną wypadku było udowodnione, umyślne lub będące skutkiem widocznego niedbalstwa, naruszenie przepisów dotyczących ochrony życia i zdrowia. To znaczy, że nie otrzymasz żadnych pieniędzy, jak wypadek miał miejsce z twojej winy, zrobiłeś coś ewidentnie niezgodnego z BHP i zdrowym rozsądkiem.
Continue Reading
Zdrówko

Kilka wskazówek dotyczących ubezpieczeń

Gdy zarabiasz za granicą musisz rozważyć dużo elementów. Większość ludzi nie pamięta o tym, że mogą zdarzać się różnego typu wypadki i nie są wcale na to przygotowani. Nie dbają o ubezpieczenie, nie sprawdzają czy i jakie odszkodowanie przysługuje im po nieszczęśliwym zdarzeniu. Bardzo dużo Polaków pracuje od dłuższego czasu w UK, ale całkiem nie ma pojęcia co zrobić, gdy coś się zdarzy. Odszkodowania UK? Odkryj jak je uzyskać.
Continue Reading
Zdrówko

W żadnym razie nie unikaj odwiedzenia ortopedy!

Choroby związane z kręgosłupem? W sumie są dzisiaj niejako prawdziwą plagą! Zapewne przede wszystkim dlatego, że nawet genialne krzesło, a może bardziej fotel, nie spowoduje, iż taki człowiek, który najzupełniej nie umie dbać o swój kręgosłup, niestety po niedługim odstępie czasu dostrzeżemy, że nieustannie „nawala mu” kręgosłup. W żadnym przypadku nie możemy tak jakby deprecjonować jego wielkiego znaczenia, ponieważ chociaż nie doceniamy tej części ciała, z pewnością jest potrzebna do prawidłowego życia!
Continue Reading
Zdrówko

Właściwie dobrane sposoby rehabilitacyjne gwarantują pomoc

Eksperci w dziedzinie prowadzenia rehabilitacji swe doświadczenie zbierali przez długi czas u boku najbardziej cenionych profesorów. Informacje odnośnie tego pojawiają się na związanych z tematem stronach internetowych wyjątkowo systematycznie, dlatego każda zainteresowana tą tematyką osoba powinna je śledzić na bieżąco. Metodę rehabilitacji, jaką jest masaż wskazuje osobom po wypadkach, które wedle specjalistów tego wymagają. Celem nadrzędnym jest przynoszenie pacjentom ulgi, a ta jest właściwie pewna po masażu.
Continue Reading
Zdrówko

Co robić po wypadku w pracy w Anglii?

W ostatnich kilkunastu latach wyjazdy za granicę w celach zarobkowych są szczególnie powszechne. Stało się tak z powodu otwarcia granic w obrębie Europy, w wyniku czego podróże zagraniczne stały się bardzo łatwe. Obywatele Polski wyjeżdżają do pozostałych krajów europejskich licząc na to, że uda im się zarobić i zaoszczędzić jak największe sumy. Część z nich ma zamiar aaoszczędzić, a później wrócić do kraju.
Continue Reading