Zdrówko

Okulary męskie mają szansę się świetnie prezentować

Nie ma znaczenia, czy powinniśmy zakładać okulary korekcyjne, czy pragniemy nosić przeciwsłoneczne. Ciągle powinniśmy pilnować, by były jak najdokładniej dopasowane do naszej twarzy, gdyż jedynie wtedy będziemy uzyskiwali pewność, że będziemy się w nich właściwie czuli oraz że będą one przydawać nam uroku.
Czy powiemy, jakie okulary męskie będą do nas pasować?
Continue Reading
Zdrówko

Dlaczego warto próbować nowych kosmetyków? Czy zawsze musimy się sugerować tym co sądzą inni?

Dbanie o swój wygląd to, szczególnie dla pań kwestia niesamowicie ważna. Natomiast wybór kosmetyków, zabiegów do pielęgnacji jak i różnego rodzaju artykułów związanych w jakiś sposób z dbaniem o urodę jest bardzo duży. Właściwie czasem ciężko się na coś zdecydować, jednak warto szukać nowych rzeczy i samemu przekonać się co będzie dla nas właściwe. Może się okazać bowiem, iż natrafimy na bardzo dobre produkty, które już na stałe zagoszczą w naszej kosmetyczce.
Continue Reading
Zdrówko

Trać kilogramy w domu, czyli hula hop i do przodu!

Odchudzanie od zawsze kojarzy się z wyrzeczeniami i próbą charakteru. Wytrzymanie z rozpiską diety do ostatniego dnia, wyrobienie kilometrowej normy – wszystkie te zabiegi mają umożliwić zdobycie pożądanej sylwetki, czy odporności . Wiemy, że najlepszym najzdrowszym sposobem na nadwagę i zasiedzenie jest ruch. Dotyczy to wszystkich ludzi. Łatwy, powtarzalny, niekoniecznie wyczynowy ruch dotlenia mózg, podnosi sprawność ruchową, sprawia, że wydzielamy hormon szczęścia. Grupy biegaczy, kolarzy, triathlonistów, ale i górskich włóczykijów tylko to potwierdzą – szczęście to stan na wyciągnięcie ręki. Trzeba tylko ruszyć się, zrobić (dosłownie) pierwszy krok, a następne będą tylko formalnością.
Continue Reading