Jak uchować ładny wygląd pomimo upływu latek?

Współcześnie gabinety medycyny estetycznej oferują mnóstwo zabiegów które na celu mają poprawić nasz image. Kto nie chciałby wyglądać młodo mimo przemijających lat? W poniższym artykule przedstawię dwa z nich.


Diagnoza
Autor: FaceMePLS
Źródło: http://www.flickr.com
Fotoodmładzanie Katowice będzie zabiegiem, jaki nie wyłącznie poprawia wygląd zewnętrzny skóry, lecz też leczy ją - http://www.lipoline-estetic.pl/oferta-estetic/medycyna-estetyczna/wypelniacze/botox.html. metoda fotoodmładzania polega na biostymulacji tkanek i ma bez liku zalet. Przede wszystkim przywraca cerze czerstwy koloryt. Laserowe odmładzanie skóry twarzy sprawia, że zmarszczki będą mniej zauważalne. Zabieg oddziaływa też na poprawę gęstości skóry. W celu podwyższenia rezultatu, fotoodmładzanie twarzy trzeba powtarzać cyklicznie, 4-6 razy. Wysyłane światło aktywizuje komórki do wytwórczości nowiutkiego kolagenu i elastyny. Kolagen jest odpowiedzialny za naprężenie skóry oraz zredukowanie zmarszczek. Niestety ginie wraz z biegiem lat, a to przyczynia się do procesu starzenia się skóry. Odmładzanie laserowe może być zastosowane na dowolnej części organizmu, lecz zazwyczaj zabiegowi poddaje się skórę twarzy, szyi i dekoltu oraz rąk. Fotoodmładzanie Katowice jest bezinwazyjne, toteż już kolejnego dnia po zabiegu kobieta może wrócić do swej normalnej aktywności fizycznej.


Lipoline estetic
Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia


Endermologia Katowice natomiast jest to zabieg mocno odchudzający na ciało, realizowany w specjalnym odzieniu pod okiem osoby przeszkolonej do zapewnienia najbardziej dostrzegalnych efektów po serii zabiegów.


Przeprowadzany na ciało z użyciem specjalnej głowicy oraz różnych programów skutecznie poradzi sobie z cellulitem, wyszczupleniem wybranych partii ciała i poprawą elastyczności skóry.