Militaria w sklepie online - bogata oferta replik asg

Air soft gun to replika broni, której wymiar definiuje się w skali 1:1, tymczasem amunicją są kulki plastikowe o wielkości 6mm. Istotną rzeczą z punktu widzenia prawa w Polsce jest argument, że repliki ASG nie są bronią według ustawy z dnia 21 maja 1990r.
Karabin ASG DS4 Carabine Discoveryline 15256
Autor: Discoveryline
Źródło: http://cqb.pl
Repliki ASG to narzędzia, służące do wykluczenia z zabawy rywali. W swym działaniu repliki ASG eksploatują sprężony gaz do napędzania plastikowych naboi. W tym aspekcie mamy możliwość przyrównać je do wiatrówek. W przeciwieństwie do nich produkują mniejszą moc wyrzutu, by zniwelować w całkowitym stopniu ryzyko utraty zdrowia.

Jaką replikę ASG kupić?

Mają one trzy rodzaje zasilania – sprężynową, elektryczną i gazową. Broń ASG sprężynowa jest najłatwiejsza w obsłudze i najtańsza. Niestety jej niedoskonałością jednak jest potrzeba ponownego przeładowania po każdym oddanym wystrzale. Na rynku repliki asg sopot są oferowane w ogromnym zbiorze począwszy od pistoletów poprzez pistolety maszynowe a kończąc na karabinach maszynowych.

W replikach gazowych wystrzał realizuje zamknięty w zbiorniku sprężony gaz. Naciśnięcie spustu skutkuje tymczasowym otworzeniem zaworu i uwolnieniem gazu, który porusza kulkę. Dzięki wymienionemu funkcjonowaniu broń ta ma możliwość strzelania jak automat. Zaletą broni gazowej jest to, że zapewnia pełen realizm w postaci oddawanego odgłosu w czasie wystrzału oraz wydobywanego się gazu.

Ostatnim rodzajem repliki ASG jest broń elektryczna. W swym działaniu przypomina broń sprężynową, oprócz tego, że pracę sprężyny wyręcza układ zasilany akumulatorami.Repliki ASG to opcja dla wartościowszej broni stosowanej w paintballu. Wartość replik zaczynają się od 100 złotych, nawet do 3 tysięcy. Kształt ich jest bardzo wierny, a zasięg strzału szacuje się od 20 do 100 metrów.

Odwiedzając sklep militarny online możemy znaleźć ogromną propozycję broni ASG. Wybór kształtuje się od pistoletów przez karabinki, karabinki szturmowe, po broń snajperską.
W air soft grać mają możliwość wszyscy, a zakup kostiumu militarnego oraz dodatkowego uposażenia stworzy niesamowity nastrój i dużo radości.