W co ubrać nasze maluchy?

Gdy nasze skarby pojawiają się na świecie, zwykle zamierzamy im podarować, wszystko, co najwspanialsze. Pragniemy im dać to, czego my nie mieliśmy w dzieciństwie. Dlatego oprócz fantastycznych zabawek i innych akcesoriów, które ułatwiają nam codzienne czynności, jesteśmy w stanie oddać mnóstwo pieniędzy na modne ciuszki dla naszych maleństw. Nawet małe dzidziusie przebieramy w najnowsze ciuszki słynnych producentów.Pragniemy, by nasze dzieci wzbudzały niesamowity podziw pośród innych. Ale nie zapominajmy, że to nie jest żaden konkurs piękności. Nie trzeba kupować naszym dzieciom najbardziej kosztownych bluzeczek w sklepie, tylko z tego powodu, że to znana firma.
niemowle
Autor: Shannon
Źródło: http://www.flickr.com
Pozwólmy naszym latoroślom cieszyć się tym wspaniałym okresem, jakim jest na pewno dzieciństwo. W przeróżnych sklepach możemy kupić słodkie spódniczki dla dziewczynek, w których nasze córeczki prezentują się jak prawdziwe królewny. Nie przekładajmy własnej fascynacji modą na nasze pociechy. Pozwólmy dziewczynkom nosić różowe spódniczki z falbanką, rajtuzki w groszki i kokardy na włosach. To jest ostatni moment, kiedy mogą wyglądać jak słodkie ciasteczka do schrupania.Nasz syn również nie musi zawsze wyglądać jak mniejsza wersja swojego tatusia. Spodnie dla chłopca na kant zakładajmy mu na wyjątkowe uroczystości, a wcale nie musi w nich chodzić na co dzień. Nie róbmy z naszych maluchów ofiar mody. Na to wszystko także przyjdzie czas.

ubranie
Autor: Ben Schumin
Źródło: http://www.flickr.com
Aby nieco oszczędzić na ubrankach dla dzieci, powinniśmy odwiedzić ulubione second handy. Możemy znaleźć w nich mnóstwo pięknych ubrań w doskonałym stanie. Czasami można trafić na spodnie jeszcze z metką. Nierzadko również można tu znaleźć ciuszki znanych producentów w bardzo niskich cenach. Zwracajmy za każdym razem uwagę na materiał, z jakiego ubranko jest wykonane. Najlepiej, żeby był naturalny i przyjemny dla wrażliwej skóry naszego dziecka. Najlepiej przed zrobieniem zakupów sprawdzić nowe oferty promocyjne przykładowo tu - Po co niepotrzebnie tracić czas na zbędne chodzenie po sklepach, skoro są takie możliwości?Warto także pójść do centrum handlowego i sprawdzić, jakie rabaty przygotowały dla nas popularne sieciówki. Może uda nam się złapać jakąś okazję. A wtedy pieniądze, zaoszczędzone na ubraniach, możemy z czystym sumieniem przeznaczyć na interaktywną zabawkę lub coś miłego dla siebie.