Zdrówko

Suplementy

Suplementy diety – czasopisma zalane są ich reklamami, a wytwórcy prześcigają się w wynajdywaniu kłopotów zdrowotnych, na które ich suplementy diety mają pomagać.
Jednak czy faktycznie potrzebujemy suplementów diety, kiedy odżywiamy się zdrowo? Badania naukowe nie są jednoznaczne w sprawie suplementów , po części z powodu, że suplementy może produkować każdy, a nie tylko przedsiębiorstwa farmaceutyczne.
Continue Reading
Zdrówko

Jak utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu ?

Częstym problemem zdrowotnym pośród seniorów jest podniesiony poziom cholesterolu . Dużo się o tym mówi, wciąż jednakże nie wszyscy mają pojęcie, jakie znaczenie dla naszego zdrowia ma prawidłowy poziom cholesterolu.
Mówi się także o „dobrym” jak też „złym” cholesterolu – co to oznacza jak też jaką funkcję w organizmie pełnią poszczególne typy cholesterolu? Wiele osób nieświadomie nadzwyczaj szkodzi własnemu zdrowiu, nie troszcząc się o prawidłowy jego poziom.
Continue Reading
Dla dzieciaków

Każde dziecko, żeby poprawnie się rozwijać potrzebuje zabawek – dzięki nim uczy się świata, jego dźwięków, kształtów i odcieni

Istotne, żeby kupować ukochanemu szkrabowi zabawki mądrze. Wówczas będzie rozwijać się prawidłowo. Zabawki staną się jego oknem na świat. Dlatego dobrze byłoby, gdyby były barwne, ale także funkcjonalne.
Jeżeli chcemy, aby nasze dziecko nuciło albo podskakiwało razem z zabawką, to należy dać mu Furby.
Continue Reading
Bez kategorii

Lubisz palić papierosy, jednakże martwisz się o własne zdrowie? Zdecyduj się na papierosa elektronicznego!

E-papieros od paru lat zdobywa serca wszystkich palaczy. Wiadomo, iż nadal uda nam się zobaczyć adoratorów tradycyjnych papierosów, natomiast mnóstwo ludzi przekonuje się do tego, aby porzucić je w kąt. Jak każda rzecz papieros elektroniczny ma wady i zalety, jednakże dla sporej części palaczy zalet jest zdecydowanie więcej, niż negatywów.
Continue Reading
Zdrówko

Jak zadbać o swoją skórę? Kilka przetestowanych porad dla panów.

Przeświadczenie, że dbanie o swój wygląd jest mało męska, na szczęście już dawno przeszło do historii. Jakie specyfiki i akcesoria powinni wybierać mężczyźni, którzy przykładają wagę do swojego wyglądu?Wbrew obiegowej opinii nie tylko kobiety potrzebują ochrony wrażliwej skóry twarzy. Regularnie golenie i warunki klimatyczne powodują podrażnienie i przesuszenie naskórka. Żeby temu zapobiec, warto sięgnąć po profesjonalne kremy męskie. Regularnie wklepywane, skutecznie nawilżają skórę i nadają jej zdrowy wygląd.
Continue Reading