Zdrówko

Suplementy

Suplementy – czasopisma są zalane ich reklamami, a producenci ścigają się w wynajdywaniu kłopotów zdrowotnych, na które ich suplementy miały by pomagać.
Jednakże czy naprawdę potrzebujemy suplementów diety, jeśli odżywiamy się zdrowo? Badania naukowe nie są jednoznaczne w sprawie suplementów , po części z powodu, iż suplementy może wytwarzać każdy, a nie wyłącznie koncerny farmaceutyczne.
Continue Reading
Bez kategorii

Lubisz palić papierosy, jednakże martwisz się o własne zdrowie? Zdecyduj się na papierosa elektronicznego!

E-papieros od kilku lat zdobywa serca wszystkich palaczy. Nie ulega wątpliwości, iż w dalszym ciągu uda nam się spotkać adoratorów tradycyjnych szlugów, natomiast mnóstwo ludzi przekonuje się do tego, aby porzucić je w kąt. Jak każda rzecz papieros elektroniczny ma wady i zalety, jednak dla sporej części palaczy atutów jest o wiele więcej, aniżeli minusów.
Continue Reading
Zdrówko

Jak utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu ?

Częstym problemem zdrowotnym pośród seniorów jest podniesiony poziom cholesterolu we krwi. Wiele się o tym mówi, wciąż jednak nie wszyscy mają pojęcie, jakie znaczenie dla zdrowia ma prawidłowy poziom cholesterolu.
Mówi się też o „dobrym” i „złym” cholesterolu – co to znaczy oraz jaką rolę w układzie pełnią poszczególne rodzaje cholesterolu? Mnóstwo osób nieświadomie nadzwyczaj szkodzi swojemu zdrowiu, nie dbając o prawidłowy jego poziom.
Continue Reading
Dla dzieciaków

Każde dziecko, żeby poprawnie się rozwijać potrzebuje zabawek – dzięki nim uczy się świata, jego dźwięków, kształtów i odcieni

Istotne, żeby dawać swojemu szkrabowi zabawki mądrze. Wówczas będzie rozwijać się prawidłowo. Zabawki będą jego oknem na świat. Z tego powodu powinny być barwne, ale również funkcjonalne.
Jeśli pragniemy, żeby nasze dziecko nuciło lub skakało razem z zabawką, to należy kupić mu Furby.
Continue Reading
Zdrówko

Jak zadbać o swoją skórę? Kilka przetestowanych porad dla panów.

Przeświadczenie, że dbanie o swój wygląd jest mało męska, szczęśliwie już dawno przeszło do lamusa. Jakie specyfiki i akcesoria mogą wybierać mężczyźni, którzy przykładają wagę do swojego wyglądu?Wbrew pozorom nie tylko kobiety potrzebują pielęgnacji wrażliwej skóry twarzy. Ciągłe golenie i warunki atmosferyczne powodują podrażnienia i suchość cery. Aby do tego nie dopuścić, należy wybrać specjalistyczne kremy męskie. Systematycznie stosowane, skutecznie nawilżają skórę i nadadzą jej zdrowy wygląd.
Continue Reading