Zdrówko

Suplementy

Suplementy diety – gazety są zalane ich reklamami, a wytwórcy ścigają się w wymyślaniu kłopotów zdrowotnych, na które ich suplementy mają pomóc.
Jednakże czy naprawdę potrzebujemy suplementów diety, jeśli żywimy się zdrowo? Badania naukowe nie są jednoznaczne w materii suplementów , po części z przyczyny, iż suplementy diety produkować może każdy, a nie jedynie firmy farmaceutyczne.
Continue Reading
Zdrówko

Jak zadbać o swoją skórę? Kilka przetestowanych porad dla panów.

Przeświadczenie, że dbanie o swój wygląd jest mało męska, szczęśliwie już dawno odeszło w niepamięć. Jakie kosmetyki i akcesoria powinni wybierać panowie, którzy przykładają wagę do tego, jak wyglądają?Wbrew obiegowej opinii nie tylko panie potrzebują pielęgnacji wrażliwej skóry twarzy. Systematyczne golenie i warunki atmosferyczne powodują podrażnienia i suchość cery. Żeby temu zapobiec, warto wybrać specjalistyczne kremy męskie. Regularnie aplikowane, głęboko nawilżają cerę i nadają jej blask.
Continue Reading
Dla dzieciaków

Każde dziecko, żeby poprawnie się rozwijać potrzebuje zabawek – dzięki nim uczy się świata, jego dźwięków, kształtów i odcieni

Istotne, żeby dawać ukochanemu dziecku zabawki mądrze. Wtedy będzie rozwijać się należycie. Zabawki staną się jego oknem na świat. Z tej przyczyny dobrze byłoby, gdyby były barwne, ale również funkcjonalne.
Jeżeli mamy życzenie, aby nasze dziecko śpiewało albo podskakiwało razem z zabawką, to należy kupić mu Furby.
Continue Reading
Zdrówko

Jak utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu ?

Częstym problemem zdrowotnym pośród nestorów jest podniesiony poziom cholesterolu . Wiele się o tym mówi, ciągle jednak nie wszyscy wiedzą, jakie znaczenie dla naszego zdrowia ma prawidłowy poziom cholesterolu.
Mówi się też o „dobrym” a także „złym” cholesterolu – co to oznacza oraz jaką rolę w organizmie spełniają poszczególne rodzaje cholesterolu? Wiele ludzi nieświadomie niesłychanie szkodzi swojemu zdrowiu, nie troszcząc się o prawidłowy jego poziom.
Continue Reading
Bez kategorii

Lubisz palić papierosy, jednakże martwisz się o własne zdrowie? Zdecyduj się na papierosa elektronicznego!

E-papieros od kilku lat zdobywa serca wszystkich palaczy. Nie ulega wątpliwości, iż w dalszym ciągu uda nam się spotkać adoratorów tradycyjnych szlugów, natomiast mnóstwo ludzi przekonuje się do tego, aby porzucić je w kąt. Jak każda rzecz papieros elektroniczny ma wady i zalety, jednak dla sporej części palaczy atutów jest o wiele więcej, aniżeli minusów.
Continue Reading