Edukacja

W jaki sposób wybrać dobrą placówkę nauki jazdy? Na jakie rzeczy koniecznie zwracać uwagę?

W jaki sposób wybrać najlepszą szkołę jazdy? Tak naprawdę jest to dosyć trudne zadanie. Okazuje się bowiem, iż poziom szkolnictwa kursantów w Polsce nie jest zbyt zadowalający, zaś niektóre dane mówiące o sposobie przeprowadzania szkoleń budzą dosyć duże obawy. To niestety ma wpływ na późniejsze statystyki policyjne, jakie dotyczą wypadków.
Continue Reading
Edukacja

Czy warto wybrać się na kurs językowy?

Analizując różnego rodzaju serwisy z propozycjami zatrudnienia coraz częściej można znaleźć pośród wymagań przedsiębiorców znajomość języka obcego .Wbrew powszechnym opiniom wymagania tego rodzaju nie dotyczą tylko kadry kierowniczej, ale również innych pracowników. Czy warto w związku z tym postawić na naukę języka obcego, żeby podnieść swoje szanse na zatrudnienie?
Odpowiedź jest naturalnie twierdząca.
Continue Reading
Edukacja

Język polski – informacje ogólne

Polski jest językiem indoeuropejskim oraz przynależy do grupy języków słowiańskich. Można dokonać dalszego rozróżnienia, wydzielając słowiańskie języki na południowosłowiańskie (języki bałkańskie), wschodniosłowiańskie (ukraiński jak też białoruski) a także zachodniosłowiańskie (polski, czeski).
Polacy i Słowacy rozumieją się bez żadnych problemów, z kolei Polacy i Czesi rozumieją się po wychyleniu kilku piw.
Continue Reading