Edukacja

W jaki sposób wybrać dobrą placówkę nauki jazdy? Na jakie rzeczy koniecznie zwracać uwagę?

W jaki sposób wybrać najlepszą szkołę jazdy? Niestety jest to dosyć ciężkie zadanie. Okazuje się bowiem, iż poziom szkolnictwa kursantów w Polsce nie jest nazbyt zadowalający, natomiast niektóre dane mówiące o sposobie przeprowadzania szkoleń wzbudzają dość duże obawy. To niestety przekłada się na późniejsze informacje policyjne, jakie dotyczą wypadków.
Continue Reading
Edukacja

Język polski – informacje ogólne

Polski to język indoeuropejski oraz należy do słowiańskiej grupy językowej. Można poczynić dalszego rozróżnienia, wydzielając słowiańskie języki na południowosłowiańskie (języki bałkańskie), wschodniosłowiańskie (rosyjski i białoruski) jak też zachodniosłowiańskie (polski, słowacki).
Słowacy oraz Polacy rozumieją się bez większych kłopotów, natomiast Czesi oraz Polacy rozumieją się po wypiciu kilku browarków.
Continue Reading
Edukacja

Czy warto wybrać się na kurs językowy?

Analizując różnego rodzaju serwisy z propozycjami zatrudnienia coraz częściej można znaleźć pośród wymagań przedsiębiorców znajomość języka obcego .Wbrew powszechnym opiniom wymagania tego rodzaju nie dotyczą tylko kadry kierowniczej, ale również innych pracowników. Czy warto w związku z tym postawić na naukę języka obcego, żeby podnieść swoje szanse na zatrudnienie?
Odpowiedź jest naturalnie twierdząca.
Continue Reading