Zdrówko

Współczesne środki farmakologiczne – parę interesujących faktów

Anti-aging to zjawisko kultury popularnej, poszukujące środków do zwalniania i odwracania procesów starzenia się. Jako że długie, radosne życie to odwieczne marzenie każdego z nas. Już w dalekiej przeszłości mówiono o nim w baśniach i opowieściach, których bohaterowie przeczesywali góry i doliny z nadzieją odnalezienia źródła wody, gwarantującej wieczną młodość i witalność.
Continue Reading
Bez kategorii

Jak zdrowo się odchudzać

Odchudzać się możemy na wiele sposobów. Męczące głodówki, diety eliminujące węglowodany, wykluczające białka albo wykluczające zupełnie tłuszcz. suplementy diety, pigułki, spalacze tłuszczu, okręcanie brzucha folią spożywczą z algami.. Możemy tak pisać i pisać, wokół tracenia wagi powstał wielki biznes. A sekret tak właściwie tkwi w zastanowieniu się nad tym co i jak jemy oraz naturalnie w aktywności fizycznej.
Continue Reading
Bez kategorii

Odżywki dla sportowców

Odżywki dla osób aktywnych fizycznie są w Polsce w ofercie od wielu lat, a mimo to cały czas są znane błędne mity o ich skuteczności. Dużo ludzi nie może odróżnić popularnej odżywki od sterydów, które są stosowane przez zawodowców. Należy zaznaczyć to silnie: odżywki nie są szkodliwe dla użytkownika i nie robią żadnych zmian w gospodarce hormonalnej. Wszelkie artykuły, które dostępne są na naszym rynku muszą mieć wiele skrupulatnych badań. Jeśli pakujesz na siłowni, bierz je bez lęku.
Continue Reading
Informacje sportowe Zdrówko

Odżywianie, ćwiczenia fizyczne, suplementy|Zdrowe odżywianie i fitness sposobem na sukces

W dzisiejszych czasach aktywny wypoczynek jest coraz bardziej lubiany. Jest sposobem na spędzanie wolnego czasu, a także prowadzi do wzrostu i utrzymania dobrej kondycji fizycznej i pozbycia się masy. Na tym ostatnim efekcie szczególnie zależy wielu ludziom. Dla utraty zbędnych kilogramów coraz więcej ludzi korzysta z usług centrów fitness i siłowni. Są to osoby, którym zależy na dojściu do dobrych efektów, a także często na doradztwie profesjonalistów w kontekście wysiłku fizycznego. Często również dla tych ludzi najkorzystniejszym aspektem motywującym jest obecność innych ćwiczących ludzi. Z zajęć fitness zwykle korzystają kobiety, natomiast siłownia jest najczęściej domeną mężczyzn. Panowie bowiem często nie tylko pracują nad formą, lecz również nad kształtowaniem masy mięśniowej i ogólnym rzeźbieniem ciała. W trakcie tego procesu często wspomagają się dodatkowymi środkami takimi jak na przykład Carbo Olimp.
Continue Reading
Zdrówko

Multilac dopomoże nam utrzymać odpowiednią mikroflorę bakteryjną

O ciało trzeba dbać, tak od zewnątrz, jak i od środka, dlatego tak ważne okazuje się być to, aby wykorzystywać właściwe kosmetyki oraz suplementy diety. Do wyboru będziemy ich posiadali sporo, dlatego warto dokładnie się namyślić, które z nich mają szansę się okazać dla nas najlepsze.
Czy już posiadaliśmy krem linomag?
Jeżeli własne dziecko, albo my sami mamy suchą skórę i inne preparaty na nią nie działają, to powinniśmy wykorzystać krem linomag.
Continue Reading
Bez kategorii

Jeśli regularnie trenujemy lub pragniemy zregenerować organizm, to dobrze będzie zastosować specjalne suplementy

Jeśli pragniemy zadbać o swój organizm, to powinniśmy odpowiednio się odżywiać i sporo ruszać. Jednakże to niekiedy nie wystarcza i czasami dobrze będzie sięgnąć po różne suplementy diety, które pomogą nam utrzymać formę.
Jeżeli jesteśmy w trakcie diety oczyszczającej lub systematycznie ćwiczymy oraz chcemy, by nasz organizm zregenerował się, to świetnym pomysłem będzie serwatka w proszku.
Continue Reading
Bez kategorii

Odżywki dla kulturystów – jak dawkować

Różnego rodzaju odżywki, którymi systematycznie zalewany jest rynek, różnią się między sobą w szczególnym stopniu. Ich wielość nierzadko przesądza o tym, że można wśród nich znaleźć te perfekcyjne co do wymogów naszych organizmów. Organizmy ćwiczących też bywają różne, dlatego producenci biorą wszystkie te czynniki pod rozwagę. Stawiając na odżywkę w rodzaju suplementu dla osoby profesjonalnie zajmującej się kulturystyką, wskazane jest zwrócić szczególną uwagę na zawartość składników w poszczególnych odżywkach.
Continue Reading
Zdrówko

Zasady suplementacji sportowej

Zanim kupisz dowolną odżywkę dla sportsmenów, sprawdź, jakie są główne reguły suplementacji sportowej. Dzięki temu ustrzeżesz się omyłek w dawkowaniu oraz nie nabierzesz się na chwyty marketingowe wykorzystywane przez wytwórców.
Jeśli w głowie zaświtała ci myśl, aby zacząć dodatkową suplementację tabletkami bądź odżywkami, z pewnością zauważyłeś u siebie podniesione zapotrzebowanie na budulcowe substancje.
Continue Reading
Bez kategorii

Czasem czujemy nadmierne zmęczenie, lub dostrzeżemy zwiększone problemy z cerą czy z łamaniem się włosów.

W wielu sytuacjach mogą być to oznaki jakieś choroby, aczkolwiek w wielu również mogą wskazywać na pojawienie się jakiś niedoborów w organizmie. Wystarczy wówczas przyjmować stosowne suplementy, które uzupełnią niedobory. A na tego rodzaju niedobory mogą być narażeni wszyscy, a zwłaszcza osoby wykonujące wytężoną pracę fizyczną bądź intensywnie trenujące. Takie osoby winny pomyśleć o zaopatrzeniu się w specjalne odżywki i suplementy, dzięki którym wzmocnią swój organizm.
Continue Reading
Zdrówko

Lekarstwa oraz suplementy diety, jakie można sprawdzić przy pomocy Internetu – dlaczego warto decydować się na korzystanie z takiej oferty

Internet to raj dla wszystkich fanów sprawunków. Liczba sklepów internetowych rośnie w zastraszającym tempie, z tego względu nie ma już chyba rzeczy, której nie można by było sprawdzić w sieci. Jest to rzecz jasna naturalna reakcja na rynkowy popyt. Wiele osób, nie mając czasu ani chęci na odwiedzane sklepów, decyduje się zakończyć sprawunki paroma kliknięciami myszki. Dzisiaj przez Internet da się zweryfikować również lekarstwa, chociaż nie zwalnia to z obowiązku posiadania recepty.
Continue Reading