Zdrówko

Jakie suplementy dla sportowców?

Zanim kupisz dowolną odżywkę, przeczytaj, jakie są podstawowe zasady sportowej suplementacji. Oto regule suplementacji, jakich przestrzeganie zapewnia najlepsze rezultaty w przyroście masy mięśniowej i polepszeniu wyników sportowych.
Kupowanie „w ciemno”, bez podstawowej wiedzy o odżywkach, w najlepszym razie może skończyć się zbytecznym wydaniem gotówki, a w najgorszym – problemami ze zdrowiem.
Continue Reading
Informacje sportowe

Właściwe przygotowanie do triathlonu jako podstawa do tego, aby sobie nie szkodzić

Sportowcom nie trzeba tłumaczyć tego, jak znaczące jest, by do każdego treningu pozostawali jak najlepiej przystosowani. Tylko bowiem wówczas mogą mieć gwarancję, że przykładowo odpowiednie przygotowanie do triathlonu to podstawa do tego, aby sobie nie zaszkodzić. Szczególnie, że jest to wymagająca dziedzina. Nade wszystko należy rozplanować, jak ma wyglądać określony zestaw ćwiczeń dzięki jakiemu w pełni można chwalić się kolejno sukcesem i nie narażać na kontuzje.
Continue Reading
Informacje sportowe

Suplementacja dla początkującego kulturysty

Większość osób ma fałszywe rozumowanie w temacie suplementacji. Niezwykle często zdarza się tak, iż ludzie jeżeli już konstruują jadłospis, to najpierw nabywają suplementy, a dopiero później zastanawiają się jak będą jedli.
A więc akcentuję, że odżywki są wyłącznie dodatkiem do odpowiedniego żywienia każdego sportsmena, a w szczególności kulturysty.
Continue Reading
Zdrówko

Każdy sportowiec ma szansę stosować olimp pure whey isolate

Jeśli chcemy mieć pewność, że własne treningi przyniosą spodziewany efekt, a równocześnie własne ciało podczas mocnych ćwiczeń nie będzie marnowało istotnych składników odżywczych, to koniecznie musimy używać właściwe suplementy diety.
Jakiego typu suplementy sklep ma szansę nam zaproponować?
Kiedy ćwiczymy, to posiadamy zazwyczaj określony cel do osiągnięcia.
Continue Reading
Informacje sportowe

Aktywność fizyczna, jak ją pokochać?

Wielu dzisiejszych rodziców wspomina czasy, kiedy ich największym pragnieniem było posiadanie roweru, łyżew lub wrotek. Zdobycie nie tylko sprzętu sportowego, ale choćby potrzebnego do treningów stroju, wymagało niejednokrotnie nie lada wytrwałości. W obecnych czasach na rynku nie brakuje akcesoriów wymaganych do uprawiania sportu, lecz czymś coraz bardziej deficytowym jest motywacja młodego pokolenia do ruchu. Najmłodsi coraz częściej czas wolny spędzają przed komputerem, zaś rodzice zastanawiają się, w jaki sposób skłonić dziecko lub nastolatka do aktywności wykraczającej poza świat wirtualny.
Continue Reading
Informacje sportowe

Program żywieniowy i treningowy- co przynosi oczekiwane rezultaty?

Rewelacyjna sylwetka wymaga podobnie właściwej diety, jak też regularnych ćwiczeń. Każda osoba, która chce w krótkim czasie zapewnić sobie zauważalne rezultaty powinna skorzystać jednocześnie z rad dietetyka, jak i personalnego trenera. Opłaca się zapewnić sobie własny program żywieniowy, jak i treningowy, gdyż jak wiemy, każdy organizm cechuje się innymi predyspozycjami.
Continue Reading
Dla dzieciaków

Należycie dobrane obuwie dla maluchów. Elementarne zasady

Odpowiednie buty to część ubrania, który mieć musi każde dziecko. Młodość to okres gdy szybko się rozwijamy. Jeżeli coś w tym okresie zepsuje harmonijny rozwój, może to wywoływać ujemne skutki nawet przez całe życie. Tyczy się to również sprawy, jaka pozornie zdaje się banalna a konkretnie wyboru odpowiedniego obuwia. Ubieranie butów, jakie przykładowo są nadmiernie ciasne może powodować choroby nóg, z jakimi będziemy mieć trudności także przez całe dorosłe życie.
Continue Reading
Bez kategorii

Suplementy diety – wskazówki

Wszyscy ludzie sportu głównie powinni pamiętać o tym, by dbać o swoją formę. Faktycznie, od razu komuś może się przedstawiać, że zagwarantują to oni sobie odpowiednio dopasowanymi ćwiczeniami fizycznymi. Jednak dla utrzymania dobrej formy, zarówno ciała jak i psychicznej istotne pozostaje to, by myśleć o bardziej systemowych wyjściach z sytuacji.
Continue Reading
Zdrówko

Kolagen na stawy naprawdę właściwie działa.

Jeśli ćwiczymy, to powinniśmy posiadać pewność, że nasz organizm otrzymuje wszystko co konieczne, aby mógł się odbudować. Przez to właśnie tak ważne okazuje się być to, abyśmy sięgali po właściwe suplementy, wzmacniające działanie własnego organizmu.
Dla sportowców zalecane będzie białko serwetkowa
Gdy wiele ćwiczymy, lub zawodowo uprawiamy jakieś sporty, to istotne jest to, by wspomagać ciało w regeneracji po wysiłku.
Continue Reading