Zdrówko

Duży krok w świeży sezon letni i atrakcyjne życie w zorganizowanym duchu i ciele

Zimą osuwamy się w pewnego rodzaju sen, każdego dnia rozmyślamy o tym, żeby przeżyć kolejny zimny świt oraz szybko znaleźć się o zachodzie słońca w domku pod grubym kocykiem. W taki studzimy nasze skryte tęsknoty i perspektywy. Jedynie, kiedy świat budzi się do życia przywołujemy w pamięci, że niedługo lato i warto byłoby dokonać analizy naszego ciała.
Continue Reading
Zdrówko

Kursy rozpoczynającej ratunku – a więc, jak pomóc komuś w sytuacji „podbramkowej”, gdy nie ma się kwalifikacji ratownika

Chciałbyś przejść kurs zaczynającej pomocy? Pragnąłbyś posiadać wiedzę, w jaki sposób jakiejś osobie uratować egzystencję, gdyby zaszła taka potrzeba? Jeżeli tak, to wspaniale trafiłeś! W tym konkretnym felietonie opowiemy troszkę o kursach o tej tematyce!
Zaczynając temat kursów od początku zwrócimy wzrok na kwestie cenowe.
Continue Reading
Zdrówko

Czym są elektrody szkoleniowe, do jakiego celu się je wykorzystuje i z jakiego powodu są tak ważne?

Czy pamiętasz, że niespodziewane zatrzymanie pracy serca może dotyczyć wszystkich? Inna nazwa takiej dolegliwości to NZK, czyli nagłe zatrzymanie krążenia. Warto wspomnieć, iż okazuje się być to stan całościowo nieprzewidywalny oraz mógłby napotkać dosłownie każdego.
Przykładowo bardzo popularnym przypadkiem jest pojawienie się tej przypadłości u jednego z piłkarzy w toczącym się akurat meczu.
Continue Reading
Dla dzieciaków

Każdy rodzic pragnie dla swego maleństwa wszystko, co najlepsze, ale głównie radosnego i bezpiecznego dorastania

Bezpieczeństwo dziecka często spędza rodzicom sen z powiek. Wobec tego, kiedy nasza pociecha zaczyna raczkować, a później chodzić, montujemy przeróżnego rodzaju blokady na szafkach w kuchni albo nakładki na kontaktach.
Gdy dziecko próbuje już chodzić jest to dla rodziców wielkie szczęście, ale także wyzwanie.
Continue Reading
Informacje sportowe

Odżywki dla Twoich mięśni

Suplementy nie zapewniają sukcesu – wyłącznie pomagają go osiągnąć. Pod warunkiem, że masz pojęcia, co bierzesz. Kreatyna czy białko serwatkowe pewnie obiły Ci się o uszy, jednak warto dowiedzieć się więcej – tu głowa będzie ważniejsza od muskułów.
Współcześnie nie jedynie eksperci, ale każdy, kto potrzebuje z pomocą treningu siłowego polepszyć swój wygląd, ma do dyspozycji gigantyczną ilość odżywek, jakie pomogą mu w budowaniu „idealnej” sylwetki.
Continue Reading
Zdrówko

Szczotka do zębów soniczna philips i irygator braun oral b – a więc, najlepsze metody do ochrony jamy ustnej

Szukasz najlepszej szczoteczki przeznaczonej do ząbków? Zwróć uwagę na szczotkę soniczną od przedsiębiorstwa Philips! A by może już ją masz a poszukujesz najwspanialszego irygatora, który wyczyści twoją jamę ustną z tych co zostały bakterii oraz przy okazji dopomoże twoim dziąsłom? Jeżeli choć pojedyncza z tych rzeczy się zgadza, to wspaniale trafiłeś!
Continue Reading
Zdrówko

Co zyskujemy dzięki spa, czemu warto korzystać z tego typu zabiegów? Czy spa można zrobić sobie we własnym domu?

Termin spa pochodzi od łacińskiego określenia Sanus per aquam, co oznacza “zdrowie przez wodę”. Jak bez trudu możemy się domyśleć, określeniem takim możemy określić wszystkie zabiegi, które wykorzystują uzdrawiającą moc wody, albo specjalnego błota mającego właściwości lecznicze czy alg morskich.
Continue Reading