Zdrówko

Czym jest dieta w nietolerancjach pokarmowych i w których sytuacjach może być przydatna?

Czy zdarza Tobie się być w każdym wypadku zmęczonym, bezsilnym, pełnym apatii i zrezygnowanym? Albo okazujesz się być osobą otyłą, jaka zmieniła styl na zdrowy sposób życia, jednak nie pomogło to w zmniejszeniu wagi? Albo uskarżasz się na bóle głowy, jakie leczysz u neurologa, ale bez zadowalających efektów?
Jeżeli Twoja odpowiedź na którekolwiek z powyższych zapytań brzmiałaby w Twym wypadku twierdząco, to prawdopodobnie pomogłaby Tobie dieta w nietolerancjach pokarmowych.
Continue Reading
Zdrówko

Multilac dopomoże nam utrzymać odpowiednią mikroflorę bakteryjną

O ciało należy troszczyć się, tak od zewnątrz, jak i od wewnątrz, przez to tak istotne będzie to, by wykorzystywać odpowiednie preparaty oraz suplementy diety. Do wyboru będziemy ich mieli sporo, dlatego trzeba uważnie się zastanowić, które z nich mogą się okazać dla nas odpowiednie.
Czy już mieliśmy krem linomag?
Gdy nasze dziecko, albo my sami posiadamy suchą skórę i żadne preparaty na nią nie działają, to musimy zastosować krem linomag.
Continue Reading
Zdrówko

Wygląd paznokci jest powiązany z ogólnym stanem zdrowia, warto zatem zatroszczyć się o siebie, aby mieć piękne dłonie

Paznokcie są bardzo widoczne, zatem troszczymy się o nie wyjątkowo starannie. Co jednak uczynić, kiedy paznokcie są łamliwe, mimo tego, że poświęcamy im wiele czasu? Bardzo często bywa i tak, że stan paznokci zależy od tego czy nasz organizm jest zdrowy.
Naturalnie kruchość paznokci bywa powiązana z pracami domowymi.
Continue Reading