Bez kategorii

Problemy w małżeństwie: jak skutecznie z nimi zawalczyć?

Małżeństwo to trudny temat – przecież ciężko zakładać, że jeśli dwoje pełnoletnich ludzi wstępuje w związek, to nie będzie pomiędzy nimi wszelkiego rodzaju konfliktów, waśni, etc. To całkowicie typowe – prawda jest taka, iż te pary, który kompletnie są pozbawione kłótni są najzwyczajniej mocno dziwne. I właśnie dlatego czymś ze wszech miar istotnym jest to by wszyscy małżonkowie starali się o to, aby zachować umiar. Pewien mądry profesor powiedział, iż konflikty małżeńskie są wskazane, lecz najbardziej istotne jest to by jeszcze przed zaśnięciem się pogodzić.
Continue Reading
Bez kategorii

Jeśli właśnie rozezłeś się z partnerem– powinieneś zaczerpnąć kilku cennych wskazówek na temat odpowiedniego nastawienia i układania swojego życia od nowa.

Na świecie często bywa tak, iż pary, rozchodzą się. Zdarzaię tak, iż więź egzystuje parę długich lat, a czasem tylko parę miesięcy. Dość rozpowszechnione są równieże rozwody, rozpady małżeństw i rodzin. Rzadko już można potkać małżeństwa które przetrwają kilkadziesiąt lat. Zmienia się model rodziny, a współczesny wiek proponuje raczej kilku potencjalnych, życiowych wybranków, niż jeden stały.
Continue Reading