ubranka

Butiki z dewocjonaliami proponują niezmiernie śliczne komplety do chrztu

chrzest święty
Autor: Franz Johann Morgenbesser
Źródło: http://www.flickr.com
Narodziny potomka to moment ogromnie ważny zarówno dla rodziców jak i pozostałej części rodziny. Od samego początku rozmawia się na temat tego, kim będzie w przyszłości, jak je wychować i co uczynić, żeby przekazać najważniejsze wartości. W rodzinach katolickich, po narodzinach potomka nadzwyczaj znaczącym aspektem jest chrzest, który wedle wierzeń zdejmuje grzech pierworodny. Z tej przyczyny w całej familii, gdy zbliża się chrzest widać wielkie ożywienie.

W jaki sposób oszczędnie skompletować wyprawkę dla dzidziusia?

szkolenie
Autor: NAVFAC
Źródło: http://www.flickr.com
Spodziewasz się malucha, lecz nie posiadasz dosyć pieniędzy, żeby nabyć wszystko, czego potrzebuje nowy człowiek? Mamy garść rad, jak nie splajtować, szykując wyprawkę niemowlęcą.

Czy powiemy jakie będą oferowane ubrania dla niemowląt?

programy
Źródło: http://www.planszoweczka.pl/
Dzieciom powinno się zapewnić rzeczy na każdą porę roku, a dodatkowo jeszcze warto przypilnować, aby były wygodne oraz nie ograniczyły ruchów.

Wybieramy śpiochy dla noworodka

marzenia
Autor: Iglesia en Valladolid
Źródło: http://www.flickr.com
Przygotowywanie wyprawki dla pierwszego dziecka wiąże się z wieloma dylematami. Zazwyczaj mama zaczyna od kupowania śpiochów dla swojego malucha. Wówczas pojawiają się pytania - jakie śpiochy dla niemowlaka wybrać, w jakim rozmiarze oraz ile ubranek kupić?


Bywa tak, że w tym zakłopotaniu młoda mama, która czeka na przyjście na świat swojego pierwszego dziecka kupuje za dużo ubranek dla noworodka, ale wszystkie są tak słodkie, że trudno się im oprzeć.

W co przede wszystkim muszą się zaopatrzyć rodzice

Fiszki
Autor: Karen and Brad Emerson
Źródło: http://www.flickr.com
W co koniecznie muszą się zaopatrzyć rodzice, którzy oczekują narodzin pierwszego maluszka, aby być na to cudowne wydarzenie najlepiej przygotowanym?
Syndicate content