mężczyzna

Badanie nasienia jako główne test przy leczeniu niepłodności.

mężczyzna
Autor: Jonas Weckschmied
Źródło: http://www.flickr.com
Badanie nasienia pozwala sprawdzić stan, szybkość i mnogość plemników w męskiej spermie. Badanie to jest dla mnóstwa mężczyzn krępujące, ale nie ma żadnego wpływu na zdrowie. Ocena budowy męskich narządów płciowych oraz nasienia jest łatwa, niedroga i pozwala szybko znaleźć m.in. przyczynę niepłodności. Pierwszym krokiem w kierunku oceny płodności pacjenta jest zrobienie badania nasienia. W klinikach można wykonać badanie na płodność u mężczyzny na podstawie skierowania od lekarza, jak i bez skierowania.

Co to jest Carrera Go i dlaczego to taka wspaniała rozrywka dla facetów w każdym wieku?

migawka - dziecko
Autor: Marcin Kargol
Źródło: http://www.flickr.com
Każda kobieta rozumie, iż panowie to często wyłącznie tzw. duże dzieci. Racja, w małżeństwie odpowiadają za bezpieczeństwo i jego stabilność, jednak nie należy zapominać, że w jego życiu nie braknie różnych stresujących okoliczności, które należy w jakimś miejscu jakoś odreagować.

Zakupoholizm – całkiem przyjemna choroba

Bezpieczne zakupy przez internet
Autor: iStock
Źródło: iStock
Nałogowe zakupy mają z reguły miłe efekty: nowe sukienki i sweterki. To jednak łączy się z pustką w portfelu, a nawet z trudną przyjaźnią z kartą z limitem. Można się zacząć leczyć, bo to rzeczywiście groźna przypadłość.

Wypadanie włosów u mężczyzn nie powinno być czymś zwyczajnym

kolana
Autor: Sharon & Nikki McCutcheon
Źródło: http://www.flickr.com
Dla każdego bardzo istotny jest jego wygląd, przez to stosujemy przeróżne zachowania mogące dopomóc nam utrzymać jego młodość, mimo wszystko na nie dużo się to zdaje, gdy okaże się, że wypadają nam włosy, a co się z tym łączy, że przedstawiamy się dlatego na starszych aniżeli jesteśmy.

Podejście do mody przez mężczyzn i takie, które zauważalne jest u kobiet, kiedy chodzi o wyznaczniki modowe.

Mężczyzna w garniturze
Autor: Jonas Weckschmied
Źródło: http://www.flickr.com
Widać spore różnice, jeśli chodzi o postrzeganie mody przez panów i te, które reprezentowane jest przez kobiety, kiedy chodzi o trendy mody. Naturalnie, wynika to z różnic płci. Panie bowiem w większym stopniu ukierunkowane są na to, aby mieć stroje pozostające na topie, a panowie skoncentrują się szczególnie na praktycznym podejściu. Z tej przyczyny także, warto przyjrzeć się takim różnicom, bo bez problemu wśród licznych koncepcji szansa będzie wyszukać coś stricte pod swoje preferencje.
Syndicate content