mężczyzna

Co to jest Carrera Go i dlaczego to taka wspaniała rozrywka dla facetów w każdym wieku?

migawka - dziecko
Autor: Marcin Kargol
Źródło: http://www.flickr.com
Każda kobieta wie, iż mężczyźni to często wyłącznie tak zwane duże Dzieciaki. Owszem, w małżeństwie są odpowiedzialni za bezpieczeństwo i jego stabilność, jednak nie należałoby tracić z pamięci, iż w jego życiu nie braknie różnych stresujących okoliczności, jakie należy w jakimś miejscu w jakiś sposób odreagować.

Zakupoholizm – całkiem przyjemna choroba

Bezpieczne zakupy przez internet
Autor: iStock
Źródło: iStock
Nałogowe zakupy mają z reguły miłe efekty: nowe sukienki i sweterki. To jednak łączy się z pustką w portfelu, a nawet z trudną przyjaźnią z kartą z limitem. Można się zacząć leczyć, bo to rzeczywiście groźna przypadłość.

Wypadanie włosów u mężczyzn nie powinno być czymś zwyczajnym

kolana
Autor: Sharon & Nikki McCutcheon
Źródło: http://www.flickr.com
Dla każdego bardzo ważny jest jego wizerunek, dlatego wykorzystujemy przeróżne działania mogące pomóc nam utrzymać jego młodość, jednak na niewiele się to zdaje, kiedy okaże się, że wypadną nam włosy, a co się z tym łączy, że prezentujemy się przez to na starszych niż jesteśmy.

Podejście do mody przez mężczyzn i takie, które zauważalne jest u kobiet, kiedy chodzi o wyznaczniki modowe.

Mężczyzna w garniturze
Autor: Jonas Weckschmied
Źródło: http://www.flickr.com
Widać spore różnice, jeśli chodzi o postrzeganie mody przez panów i te, które reprezentowane jest przez kobiety, kiedy chodzi o trendy mody. Naturalnie, wynika to z różnic płci. Panie bowiem w większym stopniu ukierunkowane są na to, aby mieć stroje pozostające na topie, a panowie skoncentrują się szczególnie na praktycznym podejściu. Z tej przyczyny także, warto przyjrzeć się takim różnicom, bo bez problemu wśród licznych koncepcji szansa będzie wyszukać coś stricte pod swoje preferencje.
Syndicate content