mężczyzna

Badanie nasienia jako główne test przy leczeniu niepłodności.

mężczyzna
Autor: Jonas Weckschmied
Źródło: http://www.flickr.com
Badanie nasienia zezwala sprawdzić stan, szybkość i liczebność plemników w męskiej spermie. Badanie to jest dla mnóstwa mężczyzn krępujące, ale nie ma żadnego wpływu na zdrowie. Ocena budowy męskich narządów płciowych oraz nasienia jest prosta, niedroga i zezwala szybko odkryć m.in. powód niepłodności. Pierwszym krokiem w kierunku sprawdzenia płodności towarzysza jest wykonanie badania nasienia. W klinikach można przeprowadzić badanie na płodność u mężczyzny na podstawie skierowania od lekarza, jak i bez skierowania.

Co to jest Carrera Go i dlaczego to taka wspaniała rozrywka dla facetów w każdym wieku?

migawka - dziecko
Autor: Marcin Kargol
Źródło: http://www.flickr.com
Dowolna kobieta wie, iż mężczyźni to wielokrotnie tylko tzw. duże dzieci. Racja, w związku małżeńskim są odpowiedzialni za bezpieczeństwo oraz jego stabilność, jednak nie należy zapominać, iż w jego sytuacji nie brakuje różnych stresujących sytuacji, jakie należałoby gdzieś jakoś odreagować.

Zakupoholizm – całkiem przyjemna choroba

Bezpieczne zakupy przez internet
Autor: iStock
Źródło: iStock
Nałogowe zakupy mają z reguły miłe skutki: nowe ubrania albo sprzęty domowe. To jednak łączy się z pustką w portfelu, a również z niewdzięczną przyjaźnią z kredytem. Można się zacząć leczyć, bo to faktycznie poważna choroba.

Wypadanie włosów u mężczyzn nie powinno być czymś zwyczajnym

kolana
Autor: Sharon & Nikki McCutcheon
Źródło: http://www.flickr.com
Dla każdego bardzo istotny jest jego wygląd, przez to stosujemy przeróżne zachowania mogące dopomóc nam utrzymać jego młodość, mimo wszystko na nie dużo się to zdaje, gdy okaże się, że wypadają nam włosy, a co się z tym łączy, że przedstawiamy się dlatego na starszych aniżeli jesteśmy.

Podejście do mody przez mężczyzn i takie, które zauważalne jest u kobiet, kiedy chodzi o wyznaczniki modowe.

Mężczyzna w garniturze
Autor: Jonas Weckschmied
Źródło: http://www.flickr.com
Widać ogromne różnice, jeśli chodzi o podejście do mody przez mężczyzn i takie, które reprezentowane jest przez kobiety, kiedy chodzi o trendy mody. Oczywiście, jest to związane z różnicami płci. Kobiety albowiem bardziej nastawione są na to, by posiadać rzeczy będące na topie, a mężczyźni skoncentrują się szczególnie na praktyczności. Dlatego także, rozsądnie jest przyglądać się takim różnicom, ponieważ bez trudności wśród wielu koncepcji okazja będzie odnaleźć coś stricte pod własne gusta.
Syndicate content