trening

Chcesz się zmienić, nadal szkolić, wykorzystać swój potencjał – zobacz, kto jest w stanie Ci pomóc

psycholog
Źródło: flickr.com
Obecny świat to w dużej mierze maraton. Pęd do pracy, gonitwa do mamony, pęd do polepszania swojego położenia. W tym morderczym biegu zazwyczaj zapominamy o sobie samym. Wtenczas rodzą się się kłopoty. Kto Wtenczas jest w stanie pomóc?

Która żywność od Marty Kawczyk okaże się najlepsza dla naszej figury?

ekologiczne jedzenie
Autor: Ted Eytan
Źródło: http://www.flickr.com
W czasach internetu dużo osób w naszym państwie prowadzi swoje blogi. Mogłyby to być blogi kosmetyczne czy też z poradami kulinarnymi. Jedną z tego typu osób jest Marta Krawczyk. O czym opowiada jej blog, opiszemy w tym artykule.

Odżywianie, ćwiczenia fizyczne, suplementy|Zdrowe odżywianie i fitness sposobem na sukces

siłownia
Źródło: http://www.sport-shop.pl/
Ostatnio aktywny wypoczynek jest coraz popularniejszy. Jest sposobem na spędzanie wolnych chwil, jak również prowadzi do wzrostu i utrzymania wysokiej formy fizycznej i pozbycia się masy. Na tym ostatnim aspekcie zwłaszcza zależy wielu osobom. W celu schudnięcia coraz więcej osób korzysta z oferty ośrodków fitness i siłowni. Są to osoby, którym zależy na uzyskaniu dobrych wyników, jak również często na opiece specjalistów w zakresie ćwiczeń fizycznych. Nierzadko również dla tych ludzi najkorzystniejszym czynnikiem motywującym jest obecność innych ćwiczących osób. Z zajęć fitness zwykle korzystają kobiety, z kolei siłownia jest najczęściej domeną panów. Mężczyźni bowiem często nie tylko pracują nad formą, ale także nad kształtowaniem mięśni i ogólnym rzeźbieniem ciała. W trakcie tego procesu często wspomagają się specjalnymi substancjami takimi jak między innymi Carbo Olimp.

Tajemnice treningu obwodowego – doskonałe zestawienie różnych ćwiczeń

siłownia
Autor: John Hickey-Fry
Źródło: http://www.flickr.com
Sport to samo zdrowie, jednak dla większości osób decydujących się na wysiłek fizyczny wyjątkowo ważne są efekty. Gdy nie ma ich w krótkim czasie, ciężko znaleźć kolejne pokłady motywacji do nieustannych ćwiczeń. Ciągle trafiają się nowe zestawy treningowe, jakie u jednych okazują się skuteczne, u następnych w każdym razie korzystniejszy okazuje się trening obwodowy.

Triathlon w cieple, czyli w jaki sposób ćwiczyć latem

bieganie dla zdrowia
Autor: Ed Yourdon
Źródło: http://www.flickr.com
Triathlon jest wyścigiem wytrzymałościowym, wymagającym doskonałej formy fizycznej. Dlatego należy się do niego we właściwy sposób przygotować, aby móc skończyć go z satysfakcjonującym wynikiem. W trakcie lata treningi są zdecydowanie bardziej wyczerpujące, zatem trzeba zorientować się, jak trenować, aby nasza kondycja nie osłabła.
Syndicate content