materiał

Odtąd o środowisko można troszczyć się także podczas mycia zębów, bo na rynku zjawiły się ekologiczne szczoteczki

ekologiczna szczoteczka do zębów
Autor: Erin Stoodley
Źródło: http://www.flickr.com
Czy o otoczenie można zadbać nawet w czasie mycia? Rzecz jasna, że tak, należy tylko stosować odpowiednie produkty. Pomyślnie coraz łatwiej je zakupić w polskich sklepach.


Zakręcaj wodę, stosuj wartościową szczoteczkę

Czemu małe dzieci powinny ubierać czapki, jak należy je wybrać, żeby pasowały ma malucha.

online
Autor: Ellen
Źródło: http://www.flickr.com
Małe dzieci rosną niezwykle szybko, i sporo rodziców miewa czasami kłopoty z odpowiednim doborem dla nich ubrań. Zwłaszcza jeśli wymiary na metce nie będą zbyt precyzyjnie podane, a ubrania kupuje się przykładowo w internecie, bez możliwości zmierzenia.

Wybieramy śpiochy dla noworodka

marzenia
Autor: Iglesia en Valladolid
Źródło: http://www.flickr.com
Kompletowanie wyprawki dla pierwszego dziecka wiąże się z wieloma dylematami. Przeważnie mama zaczyna od kupna śpioszków dla swojego maleństwa. Wówczas pojawiają się pytania - jakie śpiochy wybrać, w jakim rozmiarze i ile ubranek wystarczy?


Bywa tak, że w tym zakłopotaniu młoda mama, która czeka na przyjście na świat swojego pierwszego dziecka kupuje zbyt wiele ubranek dla noworodka, w końcu wszystkie są tak słodkie, że trudno się im oprzeć.

Czapki dziewczęce oraz chłopięce - co brać pod uwagę w trakcie zakupu

Święta w stylu vintage
Autor: STARS FOR EUROPE
Źródło: STARS FOR EUROPE
Dobierając czapkę dla naszego maluszka, bezsprzecznie bierzemy pod uwagę nieco rzeczy. rodzice przeważnie zwracają uwagę na skład. Jeśli zależy nam na najwyższej jakości materiałach, to stanowczo winniśmy dobierać czapeczki bawełnianie czy z przewagą bawełny oraz przykładowo małą domieszką elastanu albo poliestru.

Jak właściwie wybrać?

Nauka jogi
Autor: iStock
Źródło: iStock
Akcesoria do jogi proponowane są przez sporo profesjonalnych sklepów. Asortyment jest bardzo rozległy, co niewątpliwie powinno się uznać za dużą zaletę, chociaż często nie wiemy, czym kierować się podczas ich wyboru. Wobec tego teraz odpowiemy na dwa znaczące pytania - czym kierować się w czasie wyboru maty do jogi i w jaki sposób o nią dbać?
Syndicate content