włosy

Wady i zalety przedłużania włosów

militarny ludzik LEGO
Autor: xlrider
Źródło: http://www.flickr.com
Chyba wszystkie kobiety marzą o tym, aby posiadać zdrowe, lśniące włosy. Zdrowe i wypielęgnowane włosy bardzo często są najistotniejszą wizytówką człowieka. Nic więc dziwnego, iż tak wiele czasu poświęcamy właśnie dbaniu o włosy.

Wypadanie włosów u mężczyzn mamy szansę wstrzymać

Zdrowe Święta – jedzmy na zdrowie!
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.
Wielu ludzi reaguje strachem, gdy rozpoczynają obserwować, że na grzebieniu okazuje się być coraz więcej włosów, a na ich głowie zaczynają się zjawiać puste miejsca.

Najpopularniejsze metody przedłużania włosów

sposoby przedłużania włosów
Autor: Simon_sees
Źródło: http://www.flickr.com
Niemało kobiet chce posiadać idealne, długie włosy. Nie zawsze jednak posiadamy niezbędną ilość cierpliwości na to, aby czekać aż urosną. W takich sytuacjach idealnym sposobem wydaje się być przedłużanie włosów.

Włosy to twój duży walor, zadbaj o ich urodę oraz zdrowie z odpowiednimi preparatami kosmetycznymi

zadbane włosy
Autor: katie_mccolgan
Źródło: http://www.flickr.com
Każda kobieta bez wątpienia powie, że stara się zadbać o własne włosy i czyni wszystko, żeby zachować je w optymalnej kondycji. Włosy są uznawane za duży walor kobiecości i cudowną ozdobę, więc nie może dziwić to, że tak wiele zaangażowania im się poświęca. Żeby zachować włosy w cudownej kondycji i upajać się ich miękkością i połyskiem, należy zdecydować się na właściwe zabiegi pielęgnacyjne, starannie dobrane kosmetyki, jak też zrezygnować z inwazyjnych zabiegów fryzjerskich.

Czym jest androgenowe łysienie? Czy pojawia się również u pań?

androgenowe wypadanie włosów
Sporo ludzi ma problemy z utratą włosów. Niestety, natomiast włosy są bardzo podatne na wszelkie zmiany w naszym ciele, jak i niedobór różnego rodzaju substancji. Dlatego też sporo osób stara się zadbać dobrze o włosy, a pomimo tego wciąż wypadają.


Dobrze jest w tego rodzaju sytuacjach dowiedzieć się co może być przyczyną tego stanu rzeczy.
Syndicate content