włosy

Kosmetyki i środki do pielęgnacji.

szampon
Autor: Herbal Essences
Wielu na pewno myśli o pięknych zdrowych oraz błyszczących włosach, gęstych jak lwia grzywa. Dzisiaj możliwe jest uzyskanie imponujących efektów przy pomocy różnych metod doczepiania i przedłużania pukli, oferowanych w renomowanych salonach fryzjerskich.

Dbanie o skórę i włosy musi odbywać się przy pomocy odpowiednich specyfików

basen
Autor: Guillaume Baviere
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy z nas chciałby mieć puszyste, błyszczące włosy, a także śliczną i zadbaną cerę. Mimo to, żeby uzyskać taki efekt, musimy o oba odpowiednio dbać

Z jakiego powodu łysienie jest tag ogromnym problemem dla wielu ludzi, jakie są jego najważniejsze przyczyny.

szpital
Autor: Serge Tanet
Źródło: http://www.flickr.com
Pomijając nieliczne wyjątki każdemu chyba z nas będzie się marzyć na głowie jakaś ładna fryzura, bez żadnych łysin lub zakoli. Lecz nie każdemu to będzie dane, gdyż wypadanie włosów jest powszechnie spotykanym problemem, dotykającym dużą część naszego społeczeństwa.

Wady i zalety przedłużania włosów

militarny ludzik LEGO
Autor: xlrider
Źródło: http://www.flickr.com
Chyba wszystkie kobiety marzą o tym, aby posiadać zdrowe, lśniące włosy. Zdrowe i wypielęgnowane włosy bardzo często są najistotniejszą wizytówką człowieka. Nic więc dziwnego, iż tak wiele czasu poświęcamy właśnie dbaniu o włosy.

Wypadanie włosów u mężczyzn mamy szansę wstrzymać

Zdrowe Święta – jedzmy na zdrowie!
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.
Wielu ludzi reaguje strachem, gdy rozpoczynają obserwować, że na grzebieniu okazuje się być coraz więcej włosów, a na ich głowie zaczynają się zjawiać puste miejsca.
Syndicate content