włosy

Kosmetyki i środki do pielęgnacji.

szampon
Autor: Herbal Essences
Wielu zapewne marzy o pięknych puszystych i błyszczących włosach, gęstych niczym lwia grzywa. Dzisiaj możliwe jest uzyskanie imponujących efektów przy pomocy różnorakich metod doczepiania czy wydłużania pukli, polecanych w najlepszych zakładach fryzjerskich.

Dbanie o skórę i włosy musi odbywać się przy pomocy odpowiednich specyfików

basen
Autor: Guillaume Baviere
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy z nas chciałby mieć puszyste, błyszczące włosy, a także śliczną i zadbaną cerę. Mimo to, żeby uzyskać taki efekt, musimy o oba odpowiednio dbać

Z jakiego powodu łysienie jest tag ogromnym problemem dla wielu ludzi, jakie są jego najważniejsze przyczyny.

szpital
Autor: Serge Tanet
Źródło: http://www.flickr.com
Pomijając drobne wyjątki każdemu chyba z nas marzy się na głowie jakaś ładna fryzura, bez niepożądanych zakoli czy łysin. Jednak nie każdemu to będzie dane, gdyż tracenie włosów jest powszechnie występującym problemem, który dotyka sporą część naszego społeczeństwa.

Wady i zalety przedłużania włosów

militarny ludzik LEGO
Autor: xlrider
Źródło: http://www.flickr.com
Chyba wszystkie kobiety marzą o tym, aby posiadać zdrowe, lśniące włosy. Zdrowe i wypielęgnowane włosy bardzo często są najistotniejszą wizytówką człowieka. Nic więc dziwnego, iż tak wiele czasu poświęcamy właśnie dbaniu o włosy.

Wypadanie włosów u mężczyzn mamy szansę wstrzymać

Zdrowe Święta – jedzmy na zdrowie!
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.
Wielu ludzi reaguje strachem, gdy rozpoczynają obserwować, że na grzebieniu okazuje się być coraz więcej włosów, a na ich głowie zaczynają się zjawiać puste miejsca.
Syndicate content