sport

Odżywki dla Twoich mięśni

białko
Autor: Pierre-Selim
Źródło: http://www.flickr.com
Odżywki nie gwarantują sukcesu - jedynie pomagają go uzyskać. Pod warunkiem, że wiesz, co bierzesz. Kreatyna bądź białko serwatkowe prawdopodobnie obiły Ci się o uszy, lecz warto dowiedzieć się więcej - tutaj głowa będzie ważniejsza od muskułów.


Dzisiaj nie wyłącznie zawodowcy, lecz każdy, kto chce z pomocą treningu siłowego poprawić swój wygląd, posiada do dyspozycji gigantyczną ilość suplementów, które pomogą mu w budowaniu "wspaniałej" sylwetki.

Czy joga jest aktywnością dla każdego? Jak zacząć treningi? Co trzeba zakupić?

Buty sportowe do bieganie, Wane Gunn
Autor: © Wane Gunn
Źródło: © Wane Gunn
W czasie gdy na dworze pogoda nie sprzyja różnym aktywnością fizycznym, sporo osób stara się znaleźć dodatkowe zajęcie, jakie będzie dodatkowym ruchem. Joga jest z pewnością jednym z bardziej lubianych zajęć, na które stale zapisuje się sporo osób.

Suplementy diety, w jakie należy inwestować dla naszego zdrowia

kokosy
Źródło: pixabay.com
Obecnie dużo ludzi stawia na przemianę własnego bieżącego trybu życia na zdrowy i obfity w wysiłek fizyczny. Ma na to oczywiście oddziaływanie bieżąca moda, która bardzo kreuje określone idea piękna.

Czy warto uczestniczyć w obozach jeździeckich?

specjalista
Autor: Robert Couse-Baker
Źródło: http://www.flickr.com
Konna jazda to sport wyjątkowy. Mamy bowiem tutaj kontakt z żywym stworzeniem, które przekazuje nam w pewien sposób własne emocje. Powinniśmy nauczyć się je należycie odczytywać, jeżeli chcemy nauczyć się jeździć konno w sposób profesjonalny.

Suplementacja dla początkującego kulturysty

malunek - sklep
Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Większa część osób ma mylne rozumowanie na temat suplementacji. Ogromnie często zdarza się tak, że ludzie jeżeli już układają jadłospis, to najprzód nabywają suplementy, natomiast dopiero później frapują się jak będą jadać.


Otóż akcentuję, że odżywki są tylko dodatkiem do odpowiedniego żywienia każdego sportsmena, a w szczególności kulturysty.
Syndicate content