sport

Zacznijmy żyć zdrowiej!

warzywa
Autor: Melvin "Buddy" Baker
Źródło: http://www.flickr.com
Nasz współczesny tryb życia ma bardzo szkodliwy wpływ na nasz organizm. Należy rozpocząć od faktu, że zbyt wiele czasu spędzamy w pracy. Po ciężkim dniu w biurze , w domu również oczekują na nas rozmaite obowiązki. Nie możemy znaleźć czasu na relaks, co sprawia, że chodzimy przemęczeni i poddenerwowani. To fatalnie wpływa na codzienne kontakty z najbliższymi, co jest jeszcze jednym powodem naszego sfrustrowania. Nie pomagamy sobie również dietą.

Tenis na żywo w internecie

Rakieta i piłeczka do squasha
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Jakie zawody sportowe są najchętniej oglądane przez Polaków? Z pewnością futbol, wbrew temu, że nasi piłkarze słabo grali w trakcie Euro 2012. Na drugim miejscu znajdują się skoki narciarskie. To mało znana dziedzina, która została mocno rozpropagowana przez najlepszego skoczka, Adama Małysza. Relacje z jego najlepszych występów były śledzone przez rzesze Polaków. To znana sytuacja, że zwycięstwa w danej dziedzinie przynoszą zainteresowanie nią szerszej widowni. Podobnie sprawa prezentuje się tenis.

Jak dopasować rakietę do tenisa do swoich potrzeb?

tenis
Autor: peddhapati
Źródło: http://www.flickr.com
Tenis jest sportem na chwilę obecną coraz bardziej popularnym. Jeszcze kilkanaście lat temu w kraju pokutowało zwykle przekonanie o tym, że jest to dyscyplina jedynie dla bogatych ludzi, a więc w pewnym sensie elitarna. Ta tendencja powoli się odwraca i aktualnie coraz większa liczba ludzi najmłodszych i starszych decyduje się na wypróbowanie swoich sił na w tenisie. Tenis bez wątpienia jest dyscypliną która wymaga dużej energii, a do tego wyrabiającą koncentrację i formę.

Chcesz nauczyć się gry w w tenisa? Przeczytaj wskazówki, jak wybrać właściwą rakietę

Kort tenisowy
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Uprawianie sportu jest dobre tak samo dla ciała, jak i dla ducha. Niewątpliwie oddziałuje na naszą formę, ale także dzięki uwalnianym podczas wysiłku endorfinom powoduje, że chce nam się żyć, śmiejemy się i z chęcią podejmujemy nowe wyzwania. Dobrze jest uprawiać każdy sport, a jednym z bardzo chętnie wybieranych jest tenis. Angażuje całe ciało, pozwala się zmęczyć i wiąże się z niemałą satysfakcją, w szczególności jeżeli wygramy mecz. Do najistotniejszych elementów gry zalicza się właściwa rakieta. Jak wybrać najlepszą rakietę dla siebie?

Aktywność poza domem. Najodpowiedniejsze sposoby wspaniałego czasu.

jogging na plaży
Autor: Thomas Rousing
Źródło: http://www.flickr.com
Masz problemy z kondycją i ciągle źle się czujesz? Najlepsze co możesz zrobić dla swojego organizmu, to zapewnić mu aktywność na świeżym powietrzu. Udowodniono, że ten typ aktywności, nie tylko poprawia ogólny stan zdrowia, przyczynia się do lepszego humoru, jest sposobem na pozytywne zmęczenie i dotlenienie ciała, ale także pomaga utrzymywać stres na wodzy.
Syndicate content