bóle

Schorzenia kręgosłupa, czyli co nas łupie w krzyżu?

Kręgosłup
Autor: Michael Dorausch
Źródło: http://www.flickr.com
Kondycja naszych kręgosłupów z roku na rok jest coraz to gorsza, kręgosłupowe dolegliwości zataczają szerokie kręgi. Wysiedzieliśmy sobie te utrapienia. W pracy przed komputerem, w domu przed odbiornikiem telewizyjnym, w aucie. Jeśli nie umiemy pójść spacerkiem kilkaset metrów do marketu po pieczywo, nie możemy się później zdumiewać, iż rusztowanie naszego ciała nie daje sobie rady.

Każdy stomatolog, czy ortodonta potwierdzi, że zaniedbane zęby mogą mieć niekorzystny wpływ na nasze zdrowie

szkolenie
Autor: Garrett Coakley
Źródło: http://www.flickr.com
dlatego nie należy ich bagatelizować i uczęszczać systematycznie na wizyty


Wśród ogromu spraw i codziennych obowiązków nie powinniśmy zaniedbywać własnego zdrowia, a w tym stanu zębów, bez których nie sposób ani dobrze wyglądać, ani odpowiednio się odżywiać.

Najciekawsze produkty medyczne odpowiadające potrzebom ludzi starszych

porada
Autor: Patrick Metzdorf
Źródło: http://www.flickr.com
Osoby chore starają się na różne sposoby ulżyć sobie w różnych dolegliwościach. Dlatego sięgają one po różne zestawy medyczne pozwalające na leczenie ich chorób. Niezwykle niejednokrotnie sprowadzają one bańki chińskie. Tego rodzaju bańki mogą zostać wykorzystywane podczas leczenia bólów kręgosłupa.

Wiele osób w obecnych czasach odczuwa różne dolegliwości związane ze zbyt małą ilością ruchu, a niekiedy - o ironio - z jego zbytnią intensyfikacją

Właściwa dieta podczas menopauzy
Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu
Dolegliwość stawów jest kłopotem coraz liczniejszej części ludzkości. Kiedyś dopadał zwykle seniorów, ale obecnie niestety wszystko się zmienia.

Jak dbać o jeden z najważniejszych organów w ludzkim ciele?

szczoteczki
Autor: William Warby
Źródło: http://www.flickr.com
Od jakiegoś czasu zwiększyło się w naszym kraju zaciekawienie trzustką, która do tej pory była raczej zapomnianym organem wewnętrznym w naszym ciele.


Głównym zadaniem tego organu okazuje się być wytwarzanie insuliny.
Syndicate content