bóle

Najlepsze masaże w Warszawie, czyli w jaki sposób efektywnie odprężyć się po męczącym dniu.

masaż
Autor: Steven Depolo
Źródło: http://www.flickr.com
Żyjemy w świecie, w którym rytm codzienności zwiększa się z każdym kolejnym dniem. Dzień wydaje się za krótki aby pogodzić pracę, odpoczynek, obowiązki i poza tym znaleźć czas dla przyjaciół. Wyjątkowo zdradliwym dla naszego kręgosłupa jest się siedzący tryb życia. Osiem godzin każdego dnia i pięć dni w tygodniu po zsumowaniu daje nam prawie dwieście godzin miesięcznie. Właśnie tyle czasu spędzamy przed biurkiem w pozycji siedzącej.

Problemy trzustki i ich rezultaty

myszka
Źródło: www.morguefile.com
Trzustka to jeden z ważniejszych organów w organizmie człowieka. Odpowiada ona za dwie bardzo ważne funkcje – jedną z nich jest dostarczanie enzymów do jelita cienkiego, pozwalają one bowiem na trawienie pożywienia, takich jak białka czy tłuszcze .

Schorzenia kręgosłupa, czyli co nas łupie w krzyżu?

Kręgosłup
Autor: Michael Dorausch
Źródło: http://www.flickr.com
Kondycja naszych kręgosłupów z roku na rok jest coraz gorsza, kręgosłupowe dolegliwości zataczają szerokie kręgi. Wysiedzieliśmy sobie te utrapienia. W miejscu pracy przed laptopem, w domu przed odbiornikiem telewizyjnym, w aucie. Jeżeli nie potrafimy iść spacerkiem kilkaset metrów do sklepu po pieczywo, nie można się później zdumiewać, iż rusztowanie naszego ciała nie daje sobie rady.

Każdy stomatolog, czy ortodonta potwierdzi, że zaniedbane zęby mogą mieć niekorzystny wpływ na nasze zdrowie

szkolenie
Autor: Garrett Coakley
Źródło: http://www.flickr.com
dlatego nie należy ich bagatelizować i uczęszczać regularnie na wizyty


Wśród nawału spraw i codziennych obowiązków nie powinniśmy zaniedbywać swojego zdrowia, a w tym stanu zębów, bez jakich nie będziemy mogli ani ładnie wyglądać, ani odpowiednio się odżywiać.

Najciekawsze produkty medyczne odpowiadające potrzebom ludzi starszych

porada
Autor: Patrick Metzdorf
Źródło: http://www.flickr.com
Osoby chore starają się na różne sposoby ulżyć sobie w różnych dolegliwościach. Dlatego sięgają one po różne zestawy medyczne pozwalające na leczenie ich chorób. Niezwykle niejednokrotnie sprowadzają one bańki chińskie. Tego rodzaju bańki mogą zostać wykorzystywane podczas leczenia bólów kręgosłupa.
Syndicate content