owoce

Jaką osobą jest psychodietetyk, komu dopomaga oraz jak to w ogóle wykonuje?

psychodietetyk wrocław
Autor: Gidge Uriza
Źródło: http://www.flickr.com
Większość osób uważa, iż je bardzo prawidłowo. Każdy wie, że w najwyższym stopniu zdrowe są owoce oraz warzywa. Dlatego także spożywane poprzez siebie smakołyki próbuje wypełniać tymi właśnie składnikami.

przepisy na przygotowanie potraw

Sałatka na grilla
Autor: Z.T. „Bielmar” Sp. z o.o.
Źródło: Z.T. „Bielmar” Sp. z o.o.
Mięso jest bogatym źródłem białka. Posiada też spore ilości żelaza, cynku, oraz selenu, oraz witamin. Porcja poszczególnych składników różni się od typu zużytkowanego mięsa. Na sklepowych półkach do wyboru jest mięso wieprzowe, wołowe, drobiowe, cielęce, a nawet dziczyznę.

Z jakich powodów warto kupować w sklepie ze zdrową żywnością?

technologia
Autor: Dettol
Wszechobecna moda na zdrowy styl życia sprawiła, że żywność ekologiczna jest zdecydowanie bardziej dostępna, niż jeszcze kilka lat wstecz. Dlaczego opłaca się ją kupować?


Żywność ekologiczna pochodzi z ekologicznych gospodarstw oraz przetwórni rolniczych, które muszą spełnić cały szereg wymogów, aby otrzymać certyfikat potwierdzający ekologiczne pochodzenie produktu.

Nasze superfoods w formie owoców i warzyw. Duża zawartość mikro- i makroelementów i mała kaloryczność

stragan z warzywami
Autor: webbgun
Źródło: http://www.flickr.com
Od dawna wiadomo, że w naszym kraju mamy wyśmienite owoce i jarzyny. Wiele z popularnych w Polsce produktów to tak zwane superfoods – jedzenie o ogromnej zawartości substancji odżywczych o bardzo dobrym wpływie na organizm człowieka, jak witaminy, makro- i mikroelementy, antyoksydanty, błonnik albo potrzebne tłuszcze.
Syndicate content