witaminy

Pora zmienić swoje nawyki żywieniowe

Autor: VirtualErn
Okres urlopów już kwitnie. Słoneczko mocno grzeje, a my odsłaniamy co raz więcej ciała. Organizujemy również wakacje z rodziną. Na pewno dużo ludzi wybiera się na wczasy nad ciepłe morze. Tęsknimy już do tych leniwych dni na plaży oraz radosnych kąpieli w morzu. Jest tylko jeden wielki problem. Z przykrością zauważamy, że nie jesteśmy w stanie się wcisnąć w strój do kąpieli z zeszłego sezonu.

Suplementy wspomagające treningi

dieta
Źródło: http://www.sport-shop.pl/
Istnieje wiele sposobów na to, by poprawić sobie samopoczucie, wzmocnić kondycję oraz popracować nad sylwetką. Właściwie dopasowana dieta, dopasowana do potrzeb każdego indywidualnie, najlepiej w oparciu o poradę ekspertów żywienia, umożliwia unikanie problemów ze zdrowiem, jak również w dużym stopniu poprawi wygląd całego ciała. Nie należy przy tym rezygnować z aktywności fizycznej, ponieważ jedynie w połączeniu i przykładowym uzupełnieniu witaminowymi suplementami można osiągnąć spektakularne efekty.

Jakim produktem zastąpić biały cukier? Parę sposobów i rad.

Cukier
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.
Cukier to kluczowe źródło wytrzymałości i witalności człowieka. Ikra zdobytaw następstwie przebiegu rozkładania i przyswajania ich jest przeważnie długofalowa i stała, ale tylko w przypadkach, jeśli mamy do czynienia z "słusznym cukrem". Którym produktem zatem zastąpić zwykły biały cukier, który często nie jest łaskawy dla człowieka?

Naturalne sposoby dbania o swój organizm

babeczki nasiona goji
Autor: BackMit
Źródło: BackMit
Zdrowie to wartość, jaką należy cenić, ponieważ mając nawet sporo gotówki, w chorobie na niewiele nam się przydadzą. Na poniektóre dolegliwości bowiem nie ma właściwych lekarstw, więc o swoją kondycję zdrowotną powinniśmy troszczyć się wszelkimi możliwymi sposobami, a szczególnie sprzyjające są naturalne metody, na przykład wykorzystywanie ekologicznych suplementów diety. Które z nich mają zbawienny wpływ na nasze zdrowie?

Jak należycie zadbać o nasze zdrowie w zimowym czasie?

tabletki
Autor: Kiran Foster
Źródło: http://www.flickr.com
Okres zimowy to niewątpliwie uciążliwy czas dla naszego organizmu. Jesteśmy bowiem w trakcie tych miesięcy w wielu przypadkach wystawieni na negatywne działanie małej temperatury, która przez większa część dni pozostaje na względnie małym poziomie. W tym miejscu powinno się przyznać, że takie warunki pogodowe zdecydowanie nie działają na naszą korzyść. Zapadamy bowiem w tym okresie na różnorodne choroby, jakie połączone są z szybkim rozprzestrzenianiem się bakterii w powietrzu.
Syndicate content