higiena

Jak zostać profesjonalnym opiekunem osób starszych?

opiekun
Autor: Szpital Medicover
Źródło: Szpital Medicover
Profesja opiekuna osób starszych w praktyce jest bardzo angażująca i odpowiedzialna. Osoba opiekująca się ludźmi w podeszłym wieku ma na celu dbać nie tylko o stan ich zdrowia, lecz także wspomagać ich w codziennym życiu. Zakres odpowiedzialności opiekunów bywa bardzo różny. Mnóstwo zależy między innymi od stanu zdrowia czy możliwości osób starszych, a także miejsca zatrudnienia.

W jaki sposób w pełni bezpiecznie wykonać tatuaż, na co zwrócić uwagę przy wybieraniu osoby, która go zrobi.

Tatuaż
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Ludzie od wieków w różnorodny sposób ozdabiali swoje ciała, dawniej niektóre z tego typu zdobień miały duże symboliczne znaczenie lub informowały o statusie osoby która je nosiła. Jedną z metod na zdobienie swojego ciała były tatuaże, już wiele lat temu znano sposoby trwałego kolorowania skóry.

Odpowiednia higiena zębów – jak ma wyglądać? W jaki sposób zmusić się do systematyczności i zdyscyplinowania?

zęby
Autor: Agencja Royal Brand PR
Źródło: Agencja Royal Brand PR
Chyba każdy z nas zdaje sobie sprawę, jak istotna jest troska o swoje zęby. Ogólnie powinno się pielęgnować swoje zdrowie. Ale zęby mamy wyłącznie jedne na całe życie, jeżeli je zaniedbamy, to później nie ma już sposobności, by to nareperować. Dlatego już małym dzieciom wpajamy, że powinny je systematycznie szczotkować, nitkować, płukać jamę ustną. Także stosunkowo częste wizyty u stomatologa są więcej niźli wskazane. Istotne, żeby szybko wykryć wszelkie ubytki i natychmiast je usunąć.

W jaki sposób skutecznie oraz szybko dbać o nasze zęby aby cieszyć się zadbanym i pięknym uśmiechem przez długi okres?

układ kostny człowieka
Autor: Javi
Źródło: http://www.flickr.com
Właściwa higiena zębów i profilaktyka to jedna z najważniejszych spraw, o których trzeba pamiętać gdy chcemy zachować zadbany i zniewalający uśmiech na długi czas.

Jak dbać o zęby? Kilka rad

dentysta
Autor: Centrum Stomatologiczne Demed
Źródło: http://ursynow.centrumdemed.pl/
Stan uzębienia jest jednym z kluczowych czynników przesądzających o naszym wyglądzie oraz o zdrowiu całego ciała. Jak troszczyć się o zęby, ażeby były zdrowe i służyły nam przez całe nasze życie? Co zrobić, by cieszyć się pięknym uśmiechem?
Syndicate content