higiena

Jak zostać profesjonalnym opiekunem osób starszych?

opiekun
Autor: Szpital Medicover
Źródło: Szpital Medicover
Profesja opiekuna osób starszych w praktyce jest bardzo angażująca i odpowiedzialna. Osoba opiekująca się ludźmi w podeszłym wieku ma na celu dbać nie tylko o stan ich zdrowia, lecz także wspomagać ich w codziennym życiu. Zakres odpowiedzialności opiekunów bywa bardzo różny. Mnóstwo zależy między innymi od stanu zdrowia czy możliwości osób starszych, a także miejsca zatrudnienia.

W jaki sposób w pełni bezpiecznie wykonać tatuaż, na co zwrócić uwagę przy wybieraniu osoby, która go zrobi.

Tatuaż
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Ludzie od wieków w różnorodny sposób ozdabiali swoje ciała, dawniej niektóre z tego typu zdobień miały duże symboliczne znaczenie lub informowały o statusie osoby która je nosiła. Jedną z metod na zdobienie swojego ciała były tatuaże, już wiele lat temu znano sposoby trwałego kolorowania skóry.

Odpowiednia higiena zębów – jak ma wyglądać? W jaki sposób zmusić się do systematyczności i zdyscyplinowania?

zęby
Autor: Agencja Royal Brand PR
Źródło: Agencja Royal Brand PR
Chyba większość z nas ma świadomość, jak ważna jest dbałość o swoje zęby. Ogólnie powinniśmy pielęgnować swoje zdrowie. Lecz zęby mamy wyłącznie jedne na całe życie, jeśli je zaniedbamy, to później nie ma już możliwości, żeby to nareperować. Z tego względu już małym szkrabom wpajamy, iż powinny je systematycznie myć, nitkować, płukać jamę ustną. Także stosunkowo częste odwiedziny dentysta są bardziej niźli wskazane. Istotne, żeby szybko wykryć wszelkie ubytki i błyskawicznie je usunąć.

W jaki sposób skutecznie oraz szybko dbać o nasze zęby aby cieszyć się zadbanym i pięknym uśmiechem przez długi okres?

układ kostny człowieka
Autor: Javi
Źródło: http://www.flickr.com
Odpowiednia higiena jamy ustnej i profilaktyka to jeden z tych aspektów, o których trzeba pamiętać gdy chcemy zachować zadbany i zniewalający uśmiech przez dłuższy czas.

Jak dbać o zęby? Kilka rad

dentysta
Autor: Centrum Stomatologiczne Demed
Źródło: http://ursynow.centrumdemed.pl/
Stan zębów jest jednym z istotnych czynników decydujących o naszym wyglądzie oraz o zdrowiu całego organizmu. Jak zadbać o zęby, aby były zdrowe oraz służyły nam przez całe życie? Co zrobić, ażeby radować się zdrowym uśmiechem?
Syndicate content