prawo

Jakiego rodzaju firmy mają prawny zakaz prowadzenia działań promocyjnych?

depresja
Autor: Holly Lay
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli sądzisz, że prowadzenie jakiejkolwiek działalności gospodarczej bez przeprowadzania równocześnie różnych przedsięwzięć reklamowych jest skazane na klęskę, to jesteś w olbrzymim błędzie.

Opieka nad starszymi, bądź niepełnosprawnymi osobami to nie jedynie trud poświęcenia, ale też i i duża odpowiedzialność

Łazienka, natrysk, poręcz dla niepełnosprawnych
Autor: KOŁO
Źródło: Lazienkaplus.pl
Wymaga całkowitej zmiany dotychczasowego życia. Osoby, które nie są w stanie samemu poruszać się, czy to ze względu na wiek, lub też chorobę potrzebują nieustannej opieki.


Rodziny takich osób są w bardzo trudnym położeniu.

Chrońmy środowisko niezależnie, czy chodzi o miejsce pracy lub miejsce zamieszkania

las
Źródło: pixabay
Dbanie o ochronę środowiska, jest podstawą, jeżeli chcemy, by przyszłe pokolenia mogły żyć i zachwycać się wspaniałymi krajobrazami, które i my mamy możliwość oglądać. Zaniedbania w tym zakresie są natomiast nadal duże. Z jednej strony wszędzie nagłaśnia się potrzebę ochrony środowiska, z drugiej ludzie niekoniecznie przestrzegają choćby podstawowych zasad z tym związanych. Tymczasem troska o środowisko powinna stać się nawykiem każdego z nas.

Co robi osoba będąca rzecznikiem patentowym? Vademecum dla ciekawych.

dokumenty
Autor: Intel Free Press
Źródło: http://www.flickr.com
Rzecznik patentowy jest osobą trudniącą się szeroko pojętą materią towaru i wszystkich powiązanych z towarami kwestii – logo, nazwy, oznaczeń i tego typu spraw. Choć zwykle jest kojarzony z zastrzeganiem prawa określonej osoby do opisanego produktu lub technologii, rzecznik ma sporo rozmaitych zadań, bo robi wszelkie działania na mocy swojego zleceniodawcy – kompletuje stosowne papiery, sprawdza, czy nazwa, jaką klient chciałby zastrzec może uzyskać ochronę urzędu patentowego i czy nie została wcześniej przez kogoś zgłoszona. Przyjęło się, że określa się go mianem zawodu zaufania publicznego.
Syndicate content