rower

Aktywność fizyczna, jak ją pokochać?

pulsometr
Autor: Polar
Źródło: Sport-Shop.pl
Spora część dzisiejszych rodziców pamięta jeszcze czasy, kiedy ich wielkim pragnieniem było kupno roweru, łyżew lub wrotek. Zdobycie nie tylko sprzętu sportowego, ale nawet potrzebnego do treningów stroju, wymagało na ogół nie lada wytrwałości. Aktualnie w sklepach znajdziemy całą masę sprzętów potrzebnych do uprawiania sportu, lecz czymś coraz rzadziej spotykana jest motywacja naszych pociech do ruchu. Najmłodsi coraz częściej czas wolny spędzają przed monitorem, a rodzice zadają sobie pytanie, w jaki sposób skłonić dziecko czy nastolatka do aktywności wykraczającej poza świat gier.

Czym jest triathlon? Jakiego rodzaju są przepisy dotyczące tej dziedziny sportu?

trening
Autor: Adidas
Źródło: Adidas
Triathlon to bardzo popularna dyscyplina sportowa, która jest kombinacją trzech dyscyplin, czyli pływanie, kolarstwo oraz bieganie. Więc, zawodnik na początku płynie, później wsiada na rower, a na samym końcu biegnie.

Dlaczego bezpieczeństwo podczas uprawiania sportu jest tak istotne? W jaki sposób zadbać o to bezpieczeństwo?

kask rowerowy
Źródło: pixabay.com
Mówi się, iż sport to zdrowie. Rzeczywiście tak jest natomiast należy pamiętać o zachowaniu bezpieczeństwa w czasie uprawiania różnych dyscyplin sportowych. W innym razie możemy być narażonym na utratę naszego zdrowia. O ile w przypadku profesjonalnego uprawiania sportu dba się w największym stopniu o bezpieczeństwo, o tyle gdy sami dla siebie jakiś sport zaczynamy uprawiać to niekoniecznie ten temat jest dla nas priorytetowy.

W jaki sposób sprawić, żeby nasz rower w doskonały sposób odróżniał się od innych?

Kamera sportowa Sony
Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
W sklepach z akcesoriami dla rowerów możemy nabyć wszystkie niezbędne części. Mogą to być przykładowo dzwonki lub siodełka. Jeśli jednak chcemy, żeby nasz rower odróżniał się od pozostałych, to możemy zainteresować się produktami, jakie nie dość, że będą stylowe, to jeszcze znakomicie przyozdobią nasz rower.


Jeżeli chcesz, aby Twój rower prezentował się wyjątkowo to spytaj w sklepie jakie mają akcesoria rowerowe retro.

Stylowe rowery typu miejskiego - czyli, jedżenie po miasteczku w wielkim stylu

maraton
Każdziutki z nas wie, czym bywa rower, a przynajmniej wie, jak mniej więcej go opisać - "rowerek jest to dwukołowiec, z siodełkiem, kierownicą, który jest napędzany naszą własną siłą mięśni wraz z pomocą pedałów" - zazwyczaj to wszystko wiemy na ich temat i tak prawdę stwierdzając, nie jesteśmy zmuszeni wiedzieć bardziej dużo na temat ich specyfikacji, chyba że naprawdę nas to interesuje, oraz chcemy zajrzeć "bardziej głęboko".
Syndicate content