pociecha

Czapeczka jako ważny składnik konfekcji każdego malucha

czapeczki dla noworodka
Autor: The International Federation
Źródło: http://www.flickr.com
Czapka jest bardzo ważnym fragmentem konfekcji każdego malucha. Przed ukończeniem 3 miesięcy, cienkie, bawełniane nakrycie głowy jest obowiązkowe bez względu na aurę i godzinę spaceru.

W jaki sposób dobrać pieluszki, by dziecko posiadało wygodę ?

pielucha
Autor: mjtmail (tiggy)
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy w rodzinie przychodzi dziecko na świat, w pełni zmienia się plan dnia codziennego. Zmieniają się nawyki i przyzwyczajenia, zmieniają się pory snów a także suma przespanych godzin. Można rzec, iż świat przewraca się do góry nogami. Jednak trzeba napisać, że będzie to oczywista kolej rzeczy. Każdy człowiek stworzony jest tak przez naturę, aby w konkretnym wieku posiadać potomstwo, którym trzeba w pierwszych chwilach jego życia, troszczyć się o nie. Jak wygląda opieka nad dzieckiem?

Świat zabawek wydaje się być najważniejszy dla niejednego dziecka - dzięki nim rośnie prawidłowo i poznaje otoczenie

firma
Autor: Latia Boykin
Źródło: http://www.flickr.com
Każda królewna córka o Barbie i domu dla lalek, a niejeden chłopiec śni o rowerze. Należy zawalczyć o to, aby ziścić ich marzenia. Jeżeli postaramy się i poszukamy zabawki w dobrym sklepie, zorientujemy się, że nie będą one nas kosztowały majątek.


Jeśli nasza córka posiada już ukochana lalkę, to z pewnością marzy także o Mega Bloks Barbie.

Ciekawe pomysły na prezent dla dzieci – co kupić z okazji Świąt Bożego Narodzenia?

malunek - dziecko
Autor: jurek_jjt
Źródło: http://www.flickr.com
Co roku na początku grudnia sklepy przeżywają intensywne oblężenie. Co kupić na prezent dla chłopca z okazji Gwiazdki? Jak sprawić przyjemność swoim bliskim? Odpowiedź na to pytanie stanowi wielkie wyzwanie dla wielu osób.

Spędzanie czasu z najmłodszymi

chłopiec
Autor: uzi978
Źródło: http://www.flickr.com
Dzieciństwo to czas, kojarzący się najczęściej z wesołą zabawą i brakiem kłopotów. Przywodzi na myśl też opiekę i troskę opiekunów, która powinna być w tym okresie obecna. Obecnie jednak jest wiele przypadków, w których rodzice nie opiekują się własnymi dziećmi. Nierzadko wynika to z ich obowiązków zawodowych; gdy oboje rodzice pracują, dziecko umieszczają w żłobku, przedszkolu lub na oku opiekunki. Natomiast czas spędzany z własnymi dziećmi jest ogromnie istotny i ma duży wpływ na umysł dziecka i jego przyszłe życie. Z tego powodu nawet najbardziej zajęci rodzice powinni mieć czas dla swoich dzieci, niekiedy nawet kosztem swojej kariery zawodowej. Wielu ludzi bowiem później żałuje, że nie miało lepszego i częstszego kontaktu z dziećmi. Sposobów tego spędzania czasu jest bardzo wiele.
Syndicate content