lampy

Jakie symptomy ma zimowa depresja i jakie są najbardziej skuteczne sposoby jej kuracji.

depresja
Autor: RenaudPhoto
Źródło: http://www.flickr.com
Coraz dłuższe noce, a co za tym idzie mniejsza ilość słonecznego światła, jakie do nas dociera podczas dnia powoduje, że u niejednego dorosłego może się pojawić depresja zimowa. U pewnych osób zacząć się ona może już w październiku i trwać parę miesięcy, aż do powiększenia się dnia i większej ilości promieni słonecznych. Objawy zimowej depresji są dość podobne do normalnej wersji tego schorzenia, choć ta na szczęście kończy się, jak tylko będzie więcej słońca.

Niebanalne projekty na zatrzymanie młodych osób w domu na weekendowe wieczory

Czy młodzież może być ukontentowana, prowadząc jednocześnie intensywne życie rodzinne? Czytanie reportaży w popularnych gazetach i relacje zasłyszane w miejskich tramwajach, każą przecząco odpowiedzieć na tak sformułowane pytanie.

W gabinetach psychiatrycznych coraz nagminniej polecane jest leczenie depresji światłem a także wyróżnia się słuchawki do światłoterapii

Depresja zimowa
Autor: Hopl.pl
Źródło: Hopl.pl
W dzisiejszych czasach ludzi cierpiących z różnorodnych powodów na chandrę jest kłopotliwie sporo. Przejmuje to osoby w ogromnie przeróżnym wieku, dlatego znaczące jest stosowne dostosowanie eksperta i kuracji do osobistego przypadku.

Oświetlamy wnętrze! Jak za sprawą lamp podkreślić wystrój domu?

oświetlenie
Autor: Ondrej Prostrednik
Źródło: http://www.flickr.com
Istotną rolę w wypadku aranżacji pomieszczenia pełni oświetlenie, które ma możliwość skutecznie podkreślać określone walory pomieszczenia i wprowadzać przyjemny klimat. Wyraziste oświetlenie daje świetną widoczność oraz poczucie komfortu, natomiast niezbyt duże lampki wprowadzają przyjemny klimat, który skłania domowników do wypoczynku.

Kiedy w pochmurne miesiące nie zamierzasz gubić dobrego nastroju, zainwestuj w lampę antydepresyjną

lampa antydepresyjna
Autor: Tracy Hunter
Źródło: http://www.flickr.com
Mieszkamy w klimacie, jaki przez przeważającą część roku nie rozpieszcza nas ładną oraz ciepłą pogodą, co może znacząco oddziaływać na samopoczucie. Kiedy wraz z jesienią zaczynają się zimne i pochmurne dni, ludzki organizm próbuje się buntować. Coraz częściej pokazuje się zmęczenie oraz wstręt do wychodzenia z mieszkania.
Syndicate content