lampy

Niebanalne projekty na zatrzymanie młodych osób w domu na weekendowe wieczory

Czy młodzież może być ukontentowana, prowadząc jednocześnie intensywne życie rodzinne? Czytanie reportaży w popularnych gazetach i relacje zasłyszane w miejskich tramwajach, każą przecząco odpowiedzieć na tak sformułowane pytanie.

W gabinetach psychiatrycznych coraz nagminniej polecane jest leczenie depresji światłem a także wyróżnia się słuchawki do światłoterapii

Depresja zimowa
Autor: Hopl.pl
Źródło: Hopl.pl
W dzisiejszych czasach ludzi cierpiących z różnorodnych powodów na chandrę jest kłopotliwie sporo. Przejmuje to osoby w ogromnie przeróżnym wieku, dlatego znaczące jest stosowne dostosowanie eksperta i kuracji do osobistego przypadku.

Oświetlamy wnętrze! Jak za sprawą lamp podkreślić wystrój domu?

oświetlenie
Autor: Ondrej Prostrednik
Źródło: http://www.flickr.com
Istotną rolę w wypadku aranżacji pomieszczenia pełni oświetlenie, które ma możliwość skutecznie podkreślać określone walory pomieszczenia i wprowadzać przyjemny klimat. Wyraziste oświetlenie daje świetną widoczność oraz poczucie komfortu, natomiast niezbyt duże lampki wprowadzają przyjemny klimat, który skłania domowników do wypoczynku.

Kiedy w pochmurne miesiące nie zamierzasz gubić dobrego nastroju, zainwestuj w lampę antydepresyjną

lampa antydepresyjna
Autor: Tracy Hunter
Źródło: http://www.flickr.com
Mieszkamy w klimacie, jaki przez przeważającą część roku nie rozpieszcza nas ładną oraz ciepłą pogodą, co może znacząco oddziaływać na samopoczucie. Kiedy wraz z jesienią zaczynają się zimne i pochmurne dni, ludzki organizm próbuje się buntować. Coraz częściej pokazuje się zmęczenie oraz wstręt do wychodzenia z mieszkania.
Syndicate content