pływanie

Wolny dzień – jak go spędzić? Na jakie aktywności fizyczne najlepiej się zdecydować zimą, a na jakie latem?

akrobatyka
Autor: Kyle Nishioka
Źródło: http://www.flickr.com
Wolny czas – z upływem lat mamy go z reguły coraz mniej – choć też do pewnego momentu. Chodząc do szkoły – podstawowej czy też gimnazjum – mamy do dyspozycji z reguły całe popołudnia. Spędzamy je, rozwijając swoje hobby, spotykając się ze znajomymi, grając w gry komputerowe, a także na uprawianiu sportu. Dalej, gdy stajemy się licealistami, wszystko się zwykle zmienia.

Chcesz odpowiednio przygotować się do triathlonu? Przyda ci się kilka użytecznych rad

mężczyzna ćwiczący brzuszki
Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com
Uprawianie sportu jest niezmiernie istotnym elementem życia. Bez sportu szybko stracimy formę i zaczniemy mieć kłopoty ze zdrowiem. Jeśli szukasz wyzwań, możesz zacząć przygotowywania do triathlonu. Jest to sport wytrzymałościowy, dlatego nie wystarczy kilka przysiadów. Niezbędny będzie skrupulatnie przygotowany trening do triathlonu.

Masz cukrzycę?Jak walczyć z tą chorobą?

„Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie, jako smakujesz, aż się zepsujesz…” Powszechnie znana fraszka polskiego poety epoki renesansu, mimo, że ma już około pięciuset lat, nadal jest aktualna. To fakt, jedynie dzięki życiu w zdrowiu możliwe jest realizowanie naszych planów i marzeń.

W żadnym razie nie unikaj odwiedzenia ortopedy!

Schorzenia związane z kręgosłupem? W sumie są dzisiaj tak jakby wielką plagą! Pewnie przede wszystkim z takiej przyczyny, że nawet genialne krzesło, a może raczej fotel, nie spowoduje, iż ten człowiek, który w zupełności nie potrafi dbać o własny kręgosłup, na własne nieszczęście po niedługim okresie czasu dostrzeżemy, że ciągle "nawala mu" właśnie kręgosłup. Nigdy nie powinniśmy niejako deprecjonować jego ogromnego znaczenia, bo choć nie doceniamy owej części ciała, z pewnością jest wymagana do prawidłowego życia!
Syndicate content