stres

Na czym polega coaching

coaching na czym to polega?
Autor: Sacha Chua
Źródło: http://www.flickr.com
W ostatnich latach niezwykłą popularność zdobyła ciekawa usługa – doradzanie ludziom, jak żyć. Nic dziwnego – wszakże w obecnej dynamicznej rzeczywistości ludzie często mają trudności z wybraniem właściwej ścieżki działania. Niektóre decyzje posiadają tak znaczący wpływ na człowieka, że mniej odporne na stres osoby po prostu boją się je podejmować, co może rodzić koszmarne skutki.

Profesjonalne buty tenisowe to obowiązkowe zaopatrzenie każdego entuzjasty tego sportu

piłka
Autor: superscheeli
Źródło: http://www.flickr.com
Sport jest teraz bardzo popularny, gdyż dodatnio oddziałuje nie tylko na nasze zdrowie cielesne, ale też na nasze zdrowie mentalne. Już dawno bowiem wykazano, iż wszystek rodzaj sportu, jeżeli podchodzimy do jego pielęgnowania fachowo, bardzo dobrze modyfikuje nasze mięśnie, także te, jakie w czasie normalnego działania każdego dnia nie są użytkowane bądź są używane w wyjątkowo drobnym stopniu.

Co zyskujemy dzięki spa, czemu warto korzystać z tego typu zabiegów? Czy spa można zrobić sobie we własnym domu?

ludzie w szlafrokach w ośrodku spa
Autor: Familjen Helsingborg
Źródło: http://www.flickr.com
Słowo spa pochodzi od łacińskiego hasła Sanus per aquam, co oznacza “zdrowie przez wodę”. Jak bez trudu możemy się domyśleć, określeniem takim możemy określić wszelkie zabiegi, jakie wykorzystują uzdrawiającą moc wody, czy specjalnego błota mającego właściwości lecznicze i alg morskich.

Zaciekaw się masażem biurowym, albowiem Twoi pracownicy mogą być jeszcze bardziej efektywni

masaż biurowy
Autor: Dawtona
Źródło: Dawtona
Ból kręgosłupa, ramion , a także karku? To bezsprzecznie pierwsze symptomy siedzącego trybu życia. Nie ulega kwestii, że przed tym nie uciekniesz, bowiem trudno byłoby niespodziewanie zmienić branżę, w jakiej pracujesz.

W jakich sytuacjach może pomóc psycholog dla dzieci? Na czym polega psychoterapia dzieci? Jakie zachowanie dziecka jest niepokojące?

dziecko
Autor: Benjamin Vander Steen
Źródło: http://www.flickr.com
Czasami zdarza się, iż nie tylko dorosłe osoby potrzebują pomocy psychologa w trudnych momentach. Potrzebują jej także najmłodsi, jacy nie radzą sobie z bardzo traumatycznymi przeżyciami, lub zwyczajnie z trudnościami dnia codziennego. Kiedy zgłosić się do tego typu specjalisty?
Syndicate content