spacery

Aktywność poza domem. Najodpowiedniejsze sposoby wspaniałego czasu.

jogging na plaży
Autor: Thomas Rousing
Źródło: http://www.flickr.com
Masz problemy z kondycją i ciągle boli Cię głowa? To, co możesz zrobić dla swojego organizmu, to zapewnić mu aktywność na świeżym powietrzu. Udowodniono, że ten rodzaj aktywności, nie tylko sprawia, że jesteśmy zdrowsi, przyczynia się do lepszego samopoczucia, jest rozwiązaniem zapewniającym pozytywne zmęczenie i dotlenienie organizmu, ale także pomaga utrzymywać stres na wodzy.

Jakiego pupila chcesz mieć? Zobacz nasze rady

akwarium
Źródło: http://www.flickr.com
Setki eksperymentów wiarygodnych naukowców wykazało, że trzymanie w domu zwierzaka może dać mnóstwo benefitów człowiekowi. Przedstawiamy kilka ciekawych informacji, które ułatwią ci wybór zwierzęcego towarzysza.

Sanatorium nad morzem – z jakiego względu warto zdecydować się na wyjazd do podobnego ośrodka oraz jakich efektów można się spodziewać?

morski krajobraz
Autor: Robert Linsdell
Źródło: http://www.flickr.com
Problemy ze zdrowiem dotykają dosyć dużej liczby osób, nie tylko w podeszłym wieku. Młodzi ludzie też skarżą się na różne dolegliwości, co jest związane niekiedy z siedzącym trybem życia, pracą w permanentnym stresie bądź spożywaniem niezdrowych posiłków.

Aktywne spędzanie czasu wolnego

bluzy
Autor: Chris Favero
Źródło: http://www.flickr.com
Młode osoby mają coraz więcej czasu. Jakkolwiek nie wiedzą, co z nim czynić. Z reguły spędzają go przed komputerem lub telewizorem. Wolny czas możemy natomiast spożytkować na mnóstwo sposobów.
Syndicate content