Urodziny

Torty dla dzieci - w jaki sposób wykonać idealny tort dla dziecka

śpiące dziecko
Autor: Quinn Dombrowski
Źródło: http://www.flickr.com
Urodziny dziecka to doskonała okazja na zaprezentowanie swej artystycznej duszy. Przygotowanie niepowtarzalnego tortu to wyzwanie, którego opłaca się podjąć, aby sprawić radość swemu dziecku oraz zaskoczyć gości.

Pożyteczne i mile widziane prezenty przeznaczone dla malucha.

zabawki dla dziecka
Autor: Donnie Ray Jones
Źródło: http://www.flickr.com
Nadchodzi dzień urodzin jednego z młodszych członków Twojej familii, a Ty nie wiesz co kupić? Upominek urodzinowy to coś bardzo osobistego, dlatego wybierając przedmiot nie możesz kupić źle. Dziśopiszemy propozycje gadżetów, które nie tylko zaspokoją oczekiwania małego solenizanta, ale także nie sądośćcenne.

Niebanalne zaproszenie na chrzciny naszego potomka

Chrzest dziecka
Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
W polskiej tradycji chrzciny dziecka to zwyczajna sprawa. Dlatego kiedy pojawia się na świecie dziecko, a rodzicami są nasi znajomi, to powinniśmy się spodziewać, że niebawem dostaniemy zaproszenie na chrzest. Choć prawda jest taka, że na chrzest bardzo często zapraszana jest bliska rodzina i matka chrzestna i ojciec chrzestny. Mimo to i tak wręcza się rodzinie i bliskim zaproszenia na chrzciny. Tego typu zaproszenia mogą być bardzo różne. Najwięcej zależy od tego, czy to chrzest chłopca czy dziewczynki. Najczęściej to matka zabiera się za szukanie ładnego zaproszenia na chrzciny. A zaproszeń jest faktycznie dużo także będzie, z czego wybierać. Dobrze, więc odrobinę wcześniej się za to zabrać, by zaproszenia zdążyły do nas przyjść, jeżeli zamówiliśmy je online i by udało nam się je dostarczyć.
Syndicate content