sylwetka

Fitness w Poznaniu – czym w rzeczywistości jest i jakiego typu korzyści możemy z niego czerpać?

sport
Autor: Eli Christman
Źródło: http://www.flickr.com
Życie fit jest dzisiaj szalenie modne – wszyscy chcą być zdrowi i chwalić się szczupłą sylwetką. Co tak naprawdę oznacza ten termin i jak da się dbać o sylwetkę w Poznaniu?

Walka z nadmiernymi kilogramami, czyli ruch przede wszystkim

otyłość, nadwaga
Autor: Poprostuzdrowo.pl
Źródło: Poprostuzdrowo.pl
Nasze społeczeństwo nie tylko się starzeje, ale staje się również coraz cięższe. Już duża grupa osób boryka się z nadprogramowymi kilogramami. Zamiast wyjść na spacer czy zdecydować się na rower wolimy spędzać czas przed komputerem bez względu na to, jaki program TV w tym czasie można obejrzeć.

Sposoby na pięknie wyrzeźbione mięśnie, czyli trening należy czymś wspomóc

mięśnie
Autor: Chris
Źródło: http://www.flickr.com
Coraz większa liczba osób marzy o tym, aby ich sylwetka wzbudzała zachwyt dobrze wyrzeźbionymi mięśniami. Katują się więc na siłowni, a efekty się nie zjawiają. Sporo z takich osób zadaje sobie wówczas pytanie co jest tego przyczyną. Jak się okazuje sam trening siłowy może być nie do końca skuteczny.

Wakacje na sportowo - ciekawe sposoby spędzania wolnego czasu

jeździectwo
Autor: Paul VanDerWerf
Źródło: http://www.flickr.com
Jazda konna to same dobrodziejstwa dla każdego człowieka. Oddziałuje ona świetnie nie jedynie na ciało, ale także na psychikę. Jednym z istotniejszych atutów uprawiania jeździectwa jest zakres medyczny.

Na co powinniśmy zwrócić uwagę pragnąc zapewnić sobie nienaganną sylwetkę?

trening
Autor: Take Back Your Health Conference
Źródło: http://www.flickr.com
Nienaganna sylwetka wymaga zarówno odpowiedniej diety, jak także systematycznych treningów. Każda osoba, która pragnie w krótkim czasie uzyskać zauważalne rezultaty powinna skorzystać zarówno z pomocy dietetyka, jak i personalnego trenera. Opłaca się zagwarantować sobie indywidualny program żywieniowy, jak i treningowy, ponieważ jak wiemy, każdy organizm charakteryzuje się innymi predyspozycjami.
Syndicate content