kraj

Zielona szkoła a więc świetny pomysł na świetną zabawę oraz sprawną naukę dla twojego dziecka

muzyka
Autor: Mark Fischer
Źródło: http://www.flickr.com
Okres ferii i wakacji to czas, w jakim możemy przygotować dla własnego dziecka wiele atrakcji. Możemy udać się na rodzinne wakacje w egzotyczne miejsca bądź też zwiedzać urokliwe zakątki Polski.

Znajomość innych języków okazuje się być podstawą kształcenia w wielu krajach na całym świecie

Galileo
Autor: Ovation
Pierwszym i niewątpliwie jednym z najważniejszych argumentów który przemawia za tym, by skusić się na naukę języka angielskiego, jest to, że Polska stała się częścią do U.E..

Szkoły języka polskiego dla cudzoziemców - wielka pomoc dla przyjezdnych

Zabiegi kosmetyczne
Autor: 123rf
Źródło: 123rf
Polska jest w tym momencie jednym z atrakcyjniejszych krajów dla obcokrajowców. Coraz więcej osób przyjeżdża tu na studia, do zatrudnienia i planuje tu własne życie. Nie można natomiast ukryć, że w większości wypadków język jest bardzo dużą barierą, która często hamuje rozpoczęcie pracy na wyższym stanowisku lub w miejscu, gdzie następuje stały kontakt z klientem.

Podróżując za granicę, dobrze jest posiadać tłumacz polsko portugalski.

portugalia
Autor: ChrisCruises
Źródło: http://www.flickr.com
Znajomość języków obcych w współczesnych czasach to już zwyczajnie norma a także coś zwyczajnego. Nie ma tak naprawdę osób, które nie potrafiłyby porozumieć się w języku angielskim, a jest też spora grupa ludzi, którzy znają dwa języki lub więcej. Niemniej standardem we wszystkich dużych firmach stało się to, że porozumiewa się w języku angielskim oraz zwykle wymagane jest, aby znać dodatkowo jeszcze jakieś dodatkowe języki.
Syndicate content