Psycholog

Każdy z nas ma rozmaite problemy, wiele z nich jest związanych z naszą psychiką. Warto korzystać z porad psychologa

psycholog
W nowoczesnym świecie nieustannie jesteśmy zabiegani, dni pędzą niczym szalone, tak, że niekiedy czujemy, iż nie możemy za wszystkim nadążyć, wszystkiego ogarnąć. Do tego trzeba doliczyć stres i zwykłe przemęczenie, które negatywnie wpływają na nasze zdrowie zarazem fizyczne, jak i psychiczne. Ile razy nie zamierzaliśmy rzucić wszystkiego i uciec? Ile razy czuliśmy wewnętrzną blokadę do robienia czegokolwiek więcej? Ile razy bez mrugnięcia okiem pragnęliśmy zniknąć?

Każdego z nas może dopaść depresja. Jedni mają z nią bardziej poważny, inni trochę mniejszy, problem. Niemniej, może ona dopaść każdego z nas. Jak się przed nią bronić?

depresja
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiaj chandra jesienna i depresja to nic nadzwyczajnego, choć o tej drugiej częściej się mówi dzisiaj niż kiedyś. Może dlatego, że jest słowem, które stało się modne stosunkowo niedawno. Kiedyś zdecydowanie częściej od depresji używało się słów „smutek czy „zły humor”, dzisiaj wielu z nas wymienia właśnie to słowo, jeśli chce opisać ogólne obniżenie nastroju. Chociaż najczęściej depresja mylona jest z obniżeniem nastroju to jednak każdemu z nas niezbędna jest pomoc, bo nie można nikogo zostawiać w negatywnym nastroju.

Fachowe wsparcie w trakcie pojawienia się jakichkolwiek trudności psychologicznych

gabinet psychologiczny wrocław
Źródło: http://www.patataj.com
Dziś nie spotyka się już tematów tabu, spraw, o których nie rozmawia się z nikim, jakie są wstydliwe, o których wiemy wyłącznie my. Kiedyś tą sferą tabu była troska o zdrowie psychiczne, dzisiaj każdy bez kłopotów może wyznać, gdzie przyjmuje jego psychoterapeuta.


Obecnie większość ludzi regularnie odwiedza jakiegoś fachowca który się zajmuje wszelkimi dolegliwościami natury psychicznej.

Ciężka sytuacja? Warto zdać się na rady psychologa, który jako bezstronna i obiektywna osoba, pomoże nam spojrzeć na nasze życie z innej perspektywy

Psycholog
Autor: Ilmicrofono Oggiono
Źródło: http://www.flickr.com
Kłopoty i zmartwienia przydarzają się wszystkim. Jednak różni ludzie, inaczej sobie z nimi radzą. Co więcej - jedna i ta sama rzecz może być odmiennie rozpatrywana i interpretowana: jedni będą odbierać ją z entuzjazmem, inni będą tłumić w sobie porażkę i męczyć się ze swoją sytuacją. Rzecz jasna to, czy jesteśmy narażeni na depresyjne myśli zależy od różnych czynników.

Badania dla zawodowych kierowców

siłownia
Źródło: www.domzdrowia.pl
Psychotesty dla profesjonalnych kierowców posiadają przede wszystkim na celu zapewnienie jak największego bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Badania realizowane są przez uprawnionego do orzekania psychologa w pracowni psychologicznej.


Każde badania psychotechniczne Warszawa tworzą się z części papierowej, również części technicznej z wykorzystaniem aparatury do badań psychologicznych.


Przeprowadzane są standardowo polecane ankiety papierowe do oceny predyspozycji psychotechnicznych, do badania inteligencji, diagnozy koncentracji, podzielności i przerzutności uwagi, diagnozy zdolności do czynienia nużącej pracy, narastania zmęczenia, funkcjonowania w warunkach stresu, diagnozy podstawowych operacji umysłowych, diagnozy szybkości i precyzji dostrzegania, również wyobraźni przestrzennej, diagnozy uzdolnień technicznych, diagnozy prędkości i dokładności działania i rozumowania, oceny koncentracji uwagi.


[IMG=30/s_6210_image4d9970d605ad4.
Syndicate content