świat

Tworzenie przestrzeni dla dzieci - niebanalne i bezpieczne place zabaw

zabawki
Autor: Bee Your Guide
Źródło: http://www.flickr.com
Dla każdego rodzica dobro jego potomka ma nadzwyczaj wielkie znaczenie. Nie można ukryć, że to, kto zajmie się naszym dzieckiem w szkole ma nadzwyczaj wielki wpływ na jego przyszłość.

Pakowanie towaru w przedsiębiorstwie

magazyn
Autor: inplusPR
Źródło: www.inplusPR.pl
Są takie rzeczy, o których zazwyczaj nie myślimy, a często wsypujemy je beznamiętnie do śmieci. Dopiero ich deficyt wywołuje, że je zauważamy, a świat staje się innym miejscem. Poleca się ciekawą grę wyobraźni – pomyśl sobie, że nagle wyparowują maszyny pakujące. Zamknij oczy. Startujemy?

Czasami mówimy o takich okolicznościach, podczas których tracimy niemalże kontakt z samym sobą.

psychoterapia
Autor: Sohel Parvez Haque
Źródło: http://www.flickr.com
Dzieje się to między innymi w okolicznościach ogromnego stresu. Lub nieumiejętności radzenia sobie w sytuacjach, które wymagają całkowitego opanowania. Trzeba jednak też stwierdzić, że tempo egzystencji, jakie jest narzucone w dwudziestym pierwszym wieku, stanowczo nas przytłacza. W związku z tym zapadamy na rozmaite przypadłości natury duchowej.

Ubrania dla puszystych - czyli nie ma się czego wstydzić.

opakowanie świątecznego prezentu
Autor: Pete
Źródło: http://www.flickr.com
Wraz ze wzrostem dobrobytu w krajach Zachodu ludziom rosną również brzuchy, krótko mówiąc pulchniejemy. Z tego powodu dyktatorzy modowi co rusz przedstawiają na pokazach mody stroje odzieży w rozmiarach XXL!


W naszym państwie otyłość typu „amerykańskiego” raczej nikomu nie grozi, z tego powodu że nie należymy do najbardziej rozwiniętych krajów świata, lecz otyłość jest jednakże powszechna pośród aż 10% Polaków.

Czy zabiegi przedłużania krótkich włosów są bezpieczne?

przedłużanie krótkich włosów
Autor: Enrico Strocchi
Źródło: http://www.flickr.com
Mnóstwo kobiet nie jest usatysfakcjonowanych z wyglądu swoich włosów. Wydają im się krótkie, łamliwe i nieładne. Szansą na rozwiązanie tego problemu mogą być bardzo znane zabiegi przedłużania krótkich włosów. Warto przekonać się zatem, czy przedłużanie krótkich włosów to efektowny, a jednocześnie bezpieczny zabieg.
Syndicate content