pacjenci

Wyszukaj dobrego specjalistę ortopedii, który otoczy troskliwą opieką twoje stawy

lekarze
Autor: German Tenorio
Źródło: http://www.flickr.com
Urazy narządów ruchu zaliczane są do jednych z najczęściej zdarzających się kontuzji. Przytrafiać się mogą w gruncie rzeczy w dowolnym czasie, gdyż połączone są z zajęciami sportowymi, jak również z każdą inną formą aktywności fizycznej.

Działania niepożądane farmaceutyków

tabletki
Autor: kev-shine
Źródło: http://www.flickr.com
Wracamy z apteki z przepisanym przez medyka farmaceutykiem, siadamy w fotelu z kawą i zaczynamy odczytywać załączoną ulotkę . Uwagę przyciągają liczne skutki uboczne, co nakazuje nam przemyśliwać czy w ogóle warto ten lek stosować, czy działania niepożądane nie będą bardziej groźne od naszego schorzenia.

Funkcja przychodni - jakie kwestie powinno się wiedzieć?

na zdrowie
Autor: Wellness GM
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy, kto ma ubezpieczenie zdrowotne, może się bezpłatnie leczyć w oddziałach, które posiadają podpisaną umowę z NFZ. Są to lecznice wszechstronne, gdzie przede wszystkim przyjmują doktorzy pierwszego kontaktu. To pacjent rozstrzyga, kto ma go leczyć. Przychodnia może odmówić zapisania do konkretnego medyka w takim przypadku, kiedy ma on już pod opieką 2750 chorych.

Czasami mówimy o takich okolicznościach, podczas których tracimy niemalże kontakt z samym sobą.

psychoterapia
Autor: Sohel Parvez Haque
Źródło: http://www.flickr.com
Dzieje się to między innymi w okolicznościach ogromnego stresu. Lub nieumiejętności radzenia sobie w sytuacjach, które wymagają całkowitego opanowania. Trzeba jednak też stwierdzić, że tempo egzystencji, jakie jest narzucone w dwudziestym pierwszym wieku, stanowczo nas przytłacza. W związku z tym zapadamy na rozmaite przypadłości natury duchowej.

Laserowa korekcja wzroku - wskazania, przeciwwskazania, przebieg

estee lauder
Autor: bargainmoose
Źródło: http://www.flickr.com
Laserowa korekta wzroku to szansa na bezpowrotne rozstanie się z okularami oraz soczewkami. Coraz to więcej osób szuka więc opcji pozbycia się upośledzeń wzroku, korzystając z rozwoju medycyny jak też dzisiejszych technologii.


Zanim jednakże podejmiemy decyzję, by poddać się laserowej korekcji wzroku, powinniśmy dowiedzieć się, na czym to polega i jak wygląda proces kwalifikacji a także realizacji takiego zabiegu.
Syndicate content