choroby

Jeśli borykasz się ze schorzeniami stawu barkowego, zdecyduj się na pomocną rehabilitację

rehabilitacja
Autor: MartialArtsNomad.com
Źródło: http://www.flickr.com
Kontuzje stawów są następstwem zarówno różnorakich wypadków, jak i wzmożonej aktywności fizycznej. W wielu sytuacjach ból odczuwany w stawach skłania ludzi do pójścia do specjalisty i rozpoczęcia zabiegów rehabilitacyjnych.

Jakim produktem zastąpić biały cukier? Parę sposobów i rad.

Cukier
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.
Cukier to kluczowe źródło wytrzymałości i witalności człowieka. Ikra zdobytaw następstwie przebiegu rozkładania i przyswajania ich jest przeważnie długofalowa i stała, ale tylko w przypadkach, jeśli mamy do czynienia z "słusznym cukrem". Którym produktem zatem zastąpić zwykły biały cukier, który często nie jest łaskawy dla człowieka?

Jak przedstawia się klasyczna chińska medycyna?

chiny
Źródło: pixabay.com
Medycyna chińska to niezwykle interesująca medyczna tradycja chińska, która ma już więcej niż 3 tysiące lat. W medycynie chińskiej szeroką wagę przykłada się do akupunktury, odpowiedniej diety, akupresury, i także gimnastyki oraz ziołolecznictwa. W medycynie chińskiej można zauważyć wielką dbałość o profilaktykę, opiera się ona również na teorii pięciu przemian i yin oraz yang. Medycyna chińska kładzie wysoki nacisk na prawidłowe funkcjonowanie organizmu i jego narządów.

Badania genetyczne to ważna sprawa

Badania loabolatoryjne
Autor: Abd allah Foteih
Źródło: http://www.flickr.com
Wszyscy wiemy, że za odbicie w lustrze największą odpowiedzialność posiadają nasze geny, a konkretnie geny rodziców, które połączyły się w nasze niepowtarzalne DNA. Chociaż nie jest to zbyt precyzyjna definicja, to ogólnie właśnie na tym, to polega. Ale bywa i tak, że maluchy rodzą się z różnymi wadami genetycznymi. Wiele ludzi zastanawia się, czy takich genetycznych komplikacji można uniknąć. Jeśli chcemy dowiedzieć się czegokolwiek na temat genetyki, warto pójść do poradnia genetyczna.

Czy interesuje nas gdzie przyjmuje dobry okulista

okulista w pracy
Autor: MilitaryHealth
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy pragniemy mieć świadomość, że z swoimi oczami nic złego się nie dzieje, to obowiązkowo musimy je bardzo uważnie zbadać.
Syndicate content