choroby

Jeśli borykasz się ze schorzeniami stawu barkowego, zdecyduj się na pomocną rehabilitację

rehabilitacja
Autor: MartialArtsNomad.com
Źródło: http://www.flickr.com
Kontuzje stawów są następstwem zarówno różnorakich wypadków, jak i wzmożonej aktywności fizycznej. W wielu sytuacjach ból odczuwany w stawach skłania ludzi do pójścia do specjalisty i rozpoczęcia zabiegów rehabilitacyjnych.

Jakim produktem zastąpić biały cukier? Parę sposobów i rad.

Cukier
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.
Cukier to kluczowe źródło wytrzymałości i witalności człowieka. Ikra zdobytaw następstwie przebiegu rozkładania i przyswajania ich jest przeważnie długofalowa i stała, ale tylko w przypadkach, jeśli mamy do czynienia z "słusznym cukrem". Którym produktem zatem zastąpić zwykły biały cukier, który często nie jest łaskawy dla człowieka?

Jak przedstawia się klasyczna chińska medycyna?

chiny
Źródło: pixabay.com
Medycyna chińska to niezwykle interesująca medyczna tradycja chińska, która ma już więcej niż 3 tysiące lat. W medycynie chińskiej szeroką wagę przykłada się do akupunktury, odpowiedniej diety, akupresury, i także gimnastyki oraz ziołolecznictwa. W medycynie chińskiej można zauważyć wielką dbałość o profilaktykę, opiera się ona również na teorii pięciu przemian i yin oraz yang. Medycyna chińska kładzie wysoki nacisk na prawidłowe funkcjonowanie organizmu i jego narządów.

Badania genetyczne to ważna sprawa

Badania loabolatoryjne
Autor: Abd allah Foteih
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy wie, że za odbicie w lustrze odpowiadają nasze geny, a konkretnie geny matki i ojca, które połączyły się w nasze niepowtarzalne DNA. Chociaż nie jest to zbyt precyzyjna definicja, to ogółem właśnie na tym, to polega. Ale zdarza się, że maluchy rodzą się z różnymi wadami genetycznymi. Sporo tęgich głów zastanawia się, czy takich genetycznych komplikacji można uniknąć. Jeżeli chcemy dowiedzieć się czegokolwiek związanego z genetyką, dobrze pójść do poradnia genetyczna.

Czy interesuje nas gdzie przyjmuje dobry okulista

okulista w pracy
Autor: MilitaryHealth
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy pragniemy mieć świadomość, że z swoimi oczami nic złego się nie dzieje, to obowiązkowo musimy je bardzo uważnie zbadać.
Syndicate content