choroby

Jeśli borykasz się ze schorzeniami stawu barkowego, zdecyduj się na pomocną rehabilitację

rehabilitacja
Autor: MartialArtsNomad.com
Źródło: http://www.flickr.com
Kontuzje stawów są następstwem w równym stopniu różnych wypadków, jak i dużej aktywności fizycznej. W wielu sytuacjach ból odczuwany w stawach zmusza pacjentów do wizyty u specjalisty oraz rozpoczęcia zabiegów rehabilitacyjnych.

Jakim produktem zastąpić biały cukier? Parę sposobów i rad.

Cukier
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.
Cukier to kluczowe źródło wytrzymałości i witalności człowieka. Ikra zdobytaw następstwie przebiegu rozkładania i przyswajania ich jest przeważnie długofalowa i stała, ale tylko w przypadkach, jeśli mamy do czynienia z "słusznym cukrem". Którym produktem zatem zastąpić zwykły biały cukier, który często nie jest łaskawy dla człowieka?

Jak przedstawia się klasyczna chińska medycyna?

chiny
Źródło: pixabay.com
Medycyna chińska to niezmiernie interesująca medyczna tradycja chińska, jaka ma już więcej niż 3 tysiące lat. W medycynie chińskiej szeroką wagę przykłada się do akupunktury, odpowiedniej diety, akupresury, oraz także gimnastyki i ziołolecznictwa. W medycynie chińskiej wolno zauważyć sporą dbałość o profilaktykę, opiera się ona też na teorii pięciu przemian i yin oraz yang. Medycyna chińska kładzie ogromny nacisk na prawidłowe funkcjonowanie organizmu oraz jego narządów.

Badania genetyczne to ważna sprawa

Badania loabolatoryjne
Autor: Abd allah Foteih
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy wie, że za odbicie w lustrze odpowiadają nasze geny, a dokładniej geny mamy i taty, które połączyły się w nasze niepowtarzalne DNA. Chociaż nie jest to książkowa definicja, to ogólnie wszystko się zgadza. Jednak bywa i tak, że maluchy rodzą się z poważnymi wadami genetycznymi. Sporo tęgich głów zastanawia się, czy takich genetycznych mutacji można uniknąć. Jeżeli chcemy dowiedzieć się czegoś na temat genetyki, warto pójść do poradnia genetyczna.

Czy interesuje nas gdzie przyjmuje dobry okulista

okulista w pracy
Autor: MilitaryHealth
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy pragniemy mieć świadomość, że z swoimi oczami nic złego się nie dzieje, to obowiązkowo musimy je bardzo uważnie zbadać.
Syndicate content