urazy

Niezawodna medycyna sportowa we Wrocławiu, czyli jak skutecznie wyleczyć kręgosłup i nie tylko.

Sportowiec
Autor: Adidas
Źródło: Adidas
Sławne rodzime przysłowie głosi, że sport to zdrowie. I w sumie trudno się z tym stwierdzeniem nie zgodzić. Podczas uprawiania sportu do naszych mózgów przedostają się hormony szczęścia, czyli endorfiny. Nasze ciało staje się silne, wytrzymałe oraz elastyczne. Poza tym spotykamy się z przyjaciółmi, zazwyczaj na świeżym powietrzu, wszyscy są zadowoleni. Niestety sport to nie zawsze samo zdrowie. Życiu sportowców, nie tylko zawodowych, także amatorom, zdarzają się kontuzje. Bywa, że są to drobne stłuczenia, innymi razy poważne dolegliwości. Nawet pozornie najdrobniejsze stłuczenia, takie, które nie zwracają naszej uwagi, potrafią przypomnieć się po jakimś czasie.

Troska o paznokcie - na co kierować atencję w ciągu pielęgnacji?

rozdwajanie się paznokci
Autor: ASA
Źródło: ASA
Mówi się, że dłonie są reklamą kobiety i śmiało można powiedzieć, że jest w tym sporo prawdy. Zadbane, nawilżone dłonie i śliczne paznokcie niezaprzeczalnie wpływają na cały wizerunek kobiety.

Fachowe masaże medyczne to dla wielu osób istotny szczegół kuracji

kondycja
Autor: centralniak
Źródło: http://www.flickr.com
Praktykowanie sportu jest zajęciem nadzwyczaj pociągającym, ale jednocześnie jednym z najbardziej narażonych na obrażenia i różnorodne trudne urazy.

Chirurgia w Poznaniu

chirurg
Autor: Phalinn Ooi
Źródło: http://www.flickr.com
Chirurgia to współcześnie wyjątkowo skuteczna, lecz także skomplikowana dziedzina medycyny. Trzeba ogrom lat studiów , a także znacznej praktyki, by móc stać się fachowym oraz godnym zaufania chirurgiem. W Poznaniu jednak można w mnóstwa sytuacjach liczyć na kompleksową oraz rzetelną opiekę medyczną nad pacjentami potrzebującymi zabiegów operacyjnych – należy jedynie wiedzieć, gdzie szukać.
Syndicate content