katar

Najistotniejszą sprawą dla niejednego rodzica jest zdrowie jego dziecka - należy w domu mieć podstawową apteczkę, aby chronić swoją dziecinę

woda jonizowana
Autor: Nan Palmero
Źródło: http://www.flickr.com
Niemowlaki nierzadko narażone są na różnego typu infekcje, ponieważ nadal formuje się ich system immunologiczny, a one same codziennie spotykają się z nowymi mikrobami.

Jak walczyć z przeziębieniem

tabletka
Źródło: flickr.com
Gdy rozpoczyna się jesień niektórym bardzo ciężko przestawić się na zamianę temperatur. Rano bywa już obecnie bardzo chłodno, a mimo tego niektórzy ubierają się dość lekko. Negatywne skutki takiego postępowania są dość oczywiste. Coraz częściej można będzie złapać złapanie przeziębienia kaszlu lub kataru.

Zalety niestandardowych metod leczenia, na czym będzie polegać coraz popularniejsze świecowanie uszu.

Uszy
Autor: Monthly_M
Źródło: Fotolia
Tradycyjne metody leczenia coraz częściej są uzupełnieniem nowoczesnej medycyny. Wielu lekarzy cały czas podchodzi dość sceptycznie, jeśli chodzi o pewne metody używane w naturalnej medycynie wielu krajów, lecz fakty są niezaprzeczalne. Sporo z tego typu zabiegów, pomimo sporych sprzeciwów ze strony środowiska lekarskiego, faktycznie pomaga w wielu przypadkach.

Czy istnieją dobre lekarstwa

Tabletki
Autor: domzdrowia.pl
Źródło: http://www.domzdrowia.pl
Nikt z pewnością, za wyjątkiem leniwych uczniów, nie lubi łapać przeziębienia. Mimo że niegdyś nawet mało znacząca choroba mogła stać się winna zgonu, współcześnie człowiek w naszym kręgu cywilizacyjnym już się nie boi zwykłego kataru.

Jak troszczyć się o zdrowie naszego organizmu zimą

Fixsin
Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Zima to czas kiedy odporność naszego ciała jest osłabiona – musimy zatem zadbać o siebie, tak, by nie narażać się na choroby. W okresie tym jesteśmy wręcz zasypywani informacjami na temat tego w jaki sposób o siebie zadbać i jakiego rodzaju leki brać, gdy już choroba nas dosięgnie.


Najważniejszym pytaniem winno być jak zabezpieczyć się przed chorobą? Naturalnie wypadałoby się cieplej ubierać – ale tego chyba nie trzeba nikomu mówić – niezwykle niskie temperatury robią to za nas – oczywistym jest, iż kiedy sypie śnieg należy zadbać o odpowiednio ciepłe okrycie wierzchnie oraz o dobrze wykonane buty.
Syndicate content