chirurg

Problematyka wad wzroku dosięga nas coraz częściej. Z pewnością jest to w dużym stopniu związane z tym, że dużo czasu spędzamy przed ekranami, ale nie tylko

maluch
Autor: Greenland Travel
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak nie jedynie to może uszkodzić nasz wzrok. Czasem zdarza się i tak, że rodzimy się z taką dysfunkcją, przez którą nasze widzenie nie bywa takie jakie powinno być.

Zadbaj o siebie! Zima to świetna pora roku, więc nie zwlekaj kolejny rok

prawo - fotka
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Zima może być znienawidzoną porą roku przez mnóstwo osób. Spowodowane jest to szczególnie tym, że nie da się wyjść z bloku przez dobrego ubrania, pojazd codziennie wymaga odśnieżenia, a długie spacery są niemalże niewykonalne.

Liposukcja brzuszka oraz innych kawałków ciała - czyli, ile kosztuje odsysanie tłuszczyku

sporty
Rozmyślasz nad wyzbyciem się opcją odsysania tłuszczyku, boczków z własnego brzuszka? A być może masz nadmiar tłuszczu w innych częściach ciała, i pragniesz się go pozbyć za wszelką kwotę? Zastanawiasz się, ile takiego typu zabieg może kosztować? Jeżeli chociaż jedno się zgadza, przeczytaj koniecznie nasz felieton!

Chirurg urazowy Wrocław błyskawicznie nam dopomoże

więzadło krzyżowe Wrocław
Autor: Bitterroot
Źródło: http://www.flickr.com
Czasami dochodzi do przeróżnych wypadków, przy których niezbędna jest rozmowa ze specjalistą, który powie nam, co powinniśmy dalej wykonać, aby powrócić do pełni zdrowia. Dlatego dobrze będzie, kiedy ten ekspert będzie wspaniały w tym co robi.

Działania w celu polepszenia urody. Parę propozycji z obszaru działań kliniki estetycznej

resurfacing
Autor: Bitterroot
Źródło: http://www.flickr.com
Zabieg resurfacingu, czyli laserowego peelingu, jest dobrym sposobem poprawy urody dla pań, które narzekają na takiego typu kłopoty, jak niejednolity koloryt cery, uczucie szorstkości, spodziewające się po resurfacingu równiejszego kolorytu, zwiększenia elastyczności i struktury. W laserze zastosowana została najnowsza technologia, która zastępuje jedną wiązkę laserową całym zespołem mikrowiązek, z założonym poziomem głębokości ingerencji w naskórek i w skórę właściwą.
Syndicate content