kultura

Nauka języka obcego na obozach zagranicznych oraz jej różnorodne wartości

nauka
Autor: Col Ford and Natasha de Vere
Źródło: http://www.flickr.com
Ewidentnie w dzisiejszych czasach każdy zdaje sobie sprawę z tego, iż nauka języka obcych jest ogromnie ważna. Dzięki biegłej znajomości języków obcych zdołamy lepiej radzić sobie w życiu, albowiem języki obce przydają nam się zarówno w życiu prywatnym jak również w życiu zawodowym.

Zajęcia teatralne dla dzieci Warszawa, grupy plastyczne czy inne zajęcia związane ze sztuką – czyli warto żyć nie tylko w świecie wirtualnym

teatr
Autor: Robert Jaworski
Źródło: TEATR MONTOWNIA
O kluczowej roli internetu pisze się aktualnie sporo, podkreślając zarówno jego wady, jak i zalety. Świat wirtualny bardzo dominuje w różnorakich sferach naszego życia. Nie zmienia to natomiast faktu, że nie ma możliwości, by zastąpił każdą z nich. Pesymiści uważają, że współczesna kultura marnieje i kręci się wyłącznie wokół wirtualnego świata, który przenika rozmaite sfery naszej codzienności. Jest to chyba jednak zbyt wygórowane nastawienie, ponieważ właśnie między innymi za sprawą internetu dostęp do dziedzictwa kulturowego mogą mieć wszyscy.

Walczymy ze smutkiem

depresja
Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
Depresja to ciężkie schorzenie, które jest zazwyczaj bagatelizowane przez ludzi.Jeżeli ktoś narzeka na trwały zły humor, nierzadko jego bliscy usiłują go naprostować, opowiadając komunały o tymczasowej chandrze. A to całkowita brednia – depresja jest chorobą, która powinna być odpowiednio leczona. Cierpiącym na takie schorzenie poleca się wielomiesięczne przyjmowanie antydepresyjnych lekarstw i uczęszczanie na terapię.
Syndicate content