kultura

Nauka języka obcego na obozach zagranicznych oraz jej różnorodne wartości

nauka
Autor: Col Ford and Natasha de Vere
Źródło: http://www.flickr.com
Bezspornie w współczesnych czasach każdy zdaje sobie sprawę z tego, iż nauka języka obcych jest nadzwyczaj znacząca. Dzięki biegłej znajomości języków obcych zdołamy lepiej poradzić sobie w życiu, bowiem języki obce przydają nam się zarówno w życiu osobistym jak także w życiu zawodowym.

Zajęcia teatralne dla dzieci Warszawa, grupy plastyczne czy inne zajęcia związane ze sztuką – czyli warto żyć nie tylko w świecie wirtualnym

teatr
Autor: Robert Jaworski
Źródło: TEATR MONTOWNIA
O kluczowej roli internetu pisze się dzisiaj sporo, wskazując zarówno jego wady, jak i zalety. Świat wirtualny bardzo dominuje w rozmaitych sferach naszego życia. Nie zmienia to jednak faktu, że nie ma możliwości, by zastąpił każdą z nich. Pesymiści uważają, że nowoczesna kultura marnieje i kręci się wyłącznie wokół wirtualnej rzeczywistości, która przenika przeróżne sfery naszej codzienności. Jest to zdaje się jednak zbyt wygórowane nastawienie, ponieważ właśnie między innymi dzięki internetowi dostęp do szeroko rozumianej kultury mogą mieć wszyscy.

Walczymy ze smutkiem

depresja
Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
Depresja to ciężkie schorzenie, które jest niezwykle często umniejszane przez ludzi. Jeśli ktoś cierpi na długotrwałe obniżenie nastroju, najczęściej jego bliscy próbują go podnieść na duchu, mówiąc komunały o sezonowej chandrze. A to zupełna nieprawda – depresja jest chorobą, która ma być odpowiednio kurowana. Narzekającym na taką chorobę rekomenduje się długie branie specjalnych leków i uczęszczanie na terapię.
Syndicate content