dziecka

Zatroszcz się o swą pociechę nabywając cieplutkie czapeczki

czapki dziecięce broel
Autor: Stephen Cummings
Źródło: http://www.flickr.com
Zima Związana jest nie tylko z cieplutkim ubrankiem. Pamiętajmy o ochronie głowy naszego malucha jesienią i zimą. Zakupmy dobre, sprawdzone czapeczki.


Wybierając czapki dla maluchów pamiętajmy o dwóch aspektach.

Czemu małe dzieci powinny ubierać czapki, jak należy je wybrać, żeby pasowały ma malucha.

online
Autor: Ellen
Źródło: http://www.flickr.com
Małe dzieci rosną niezwykle szybko, i sporo rodziców miewa czasami kłopoty z odpowiednim doborem dla nich ubrań. Zwłaszcza jeśli wymiary na metce nie będą zbyt precyzyjnie podane, a ubrania kupuje się przykładowo w internecie, bez możliwości zmierzenia.

Jaka czapeczka dla noworodka?

wzornictwo
Autor: Brian Eager
Źródło: http://www.flickr.com
W garderobie oseska nie może zabraknąć czapeczki. Wysoko ulokowana w hierarchii odzień, czapeczka dla osesków chroni dziecko przed stratą ciepła (aż 40% ciepła czmycha poprzez główkę).

W obecnych czasach coraz więcej ludzi pragnie uciec od życia pełnego niezdrowych substancji w jedzeniu lub otaczających nas przedmiotach - dla dobra kolejnych pokoleń chcemy być eko

Stylowe meble
Autor: Bonsoni.com
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze jakiś czas temu mało kto dumał o tym na serio, żeby studiować składniki nabywanych rzeczy lub sprawdzać czy klocki dla naszych dzieci są wyprodukowane bez dodatków rakotwórczych substancji chemicznych.

Wybierz idealne nakrycie głowy dla swego maluszka, by zagwarantować mu dogodne warunki podczas przechadzki

Luksusowe wakacje zagraniczne
Autor: Argyll Holidays
Źródło: http://www.flickr.com
Chłodne dni także świetnie nadają się na spacery, należy jedynie ciepło się ubierać. W wypadku dzieciaków ważne jest to, aby odpowiednio osłonić uszy.
Syndicate content