Sąd

interpretacja tekstów użytkowych z języka źródłowego .

tłumaczenie
Tłumacz przysięgły jest jednostką, która zajmuje się przekładem każdych dokumentów oficjalnych i procesowych z jakiegoś języka na drugi, potwierdzaniem duplikatów obcojęzycznych zaświadczeń bądź uwierzytelnianiem tłumaczeń i odpisów wykonanych poprzez inną jednostkę. Tłumacz przysięgły dokonuje interpretacji każdych pism.

Większa połowa Polaków okazuje się niezadowolona z państwowej opieki medycznej

ZUS
Wielu Polaków zamiast poszukiwać pomocy u specjalistów wybiera kurację na własną rękę.


Wzrasta liczba pacjentów, którzy leczą się na własną rękę. Duża część z nas uważa, że w kwestii ochrony zdrowia w naszym kraju od dłuższego czasu nic się nie zmienia na korzyść.

W jaki sposób błyskawicznie uczyć się języków ?

procesor
Autor: MBWA PR
Źródło: http://www.flickr.com
Dużo osób podejmując się nauki języka obcego, mniema, iż siłą swej woli nauczy się bardzo ekspresowo np. hiszpańskiego. Oczekiwania wobec nauki bywają złudne a jednocześnie demotywujące, tym samym zapał się zmniejsza.


Nieobecność koncepcji nauczania, określenia sobie poszczególnych zamierzeń a także rozłożenia ich w czasie może prowadzić do porażki.

Kilka słów o śląskich tłumaczach przysięgłych…

Elektroniczny słownik z Wi Fi
Autor: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl
  W dobie ogarniającej nas globalizacji nierzadko zdarza się, iż potrzebne nam jest tłumaczenie jakichś potrzebnych dokumentów. Również kiedy migrujemy za granicę bywa to nieuniknione, zwłaszcza, gdy nie znamy odpowiednio dobrze języka, a musimy coś załatwić.
Syndicate content