zdolności

Jak bawić się z pociechą

Mama i dziecko
Autor: iStock
Źródło: iStock
Każdemu rodzicowi zależy na tym, by dziecko czyniło postępy w rozwoju szybko i bez kłopotu. Uczymy dzieci stawiania literek, czytać, liczyć, poruszać się w świecie. Działamy na wiele sposobów. Jednym z bardziej popularnych jest rozwijanie wyobraźni malucha edukacyjnymi zabawkami. Jakiego typu zabawki edukacyjne są aktualnie popularne? Tak naprawdę kilka, część z nich z pewnością pamiętamy ze swojego dzieciństwa.

Nauka rysunku - szkolenia dla nowicjuszy i ekspertów

kredki
Źródło: http://www.sxc.hu/
Z pewnością niejednokrotnie widziałeś doskonały rysunek, który aż zapierał Ci dech w piersiach. Patrząc na ładne rysunki nierzadko zadajemy sobie pytanie: „Dlaczego ja tak nie potrafię?”. Czasami możemy odczuwać nawet lekką zazdrość. Talent do rysunku to rzecz ogromnie złożona, jedni mają go od dziecka, inni muszą go sobie wypracować. To nie prawda, że jeśli nie urodziłeś się z talentem do rysowania to nie masz szans, aby go w sobie odnaleźć.

Indywidualny tryb nauki języka obcego w stolicy i na obrzeżach

Spektrometr
Autor: SLAC National Accelerator Laboratory
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie nauka obcego języka nie jest już wyłącznie potencjalną możliwością, lecz obligatoryjnym musem w życiu młodych ludzi. Rozszerzenie swoich umiejętności językowych bezpośrednio przedkłada się na przyszłościowe możliwości do manewru wchodząc na rynek pracy.


Szukając placówki, która zagwarantuje np.

W jaki sposób błyskawicznie uczyć się języków ?

procesor
Autor: MBWA PR
Źródło: http://www.flickr.com
Dużo osób podejmując się nauki języka obcego, mniema, iż siłą swej woli nauczy się bardzo ekspresowo np. hiszpańskiego. Oczekiwania wobec nauki bywają złudne a jednocześnie demotywujące, tym samym zapał się zmniejsza.


Nieobecność koncepcji nauczania, określenia sobie poszczególnych zamierzeń a także rozłożenia ich w czasie może prowadzić do porażki.

Zawód programisty oraz propozycje pracy. Co trzeba wiedzieć o tej branży?

programista
Autor: Sylvain Kalache
Źródło: http://www.flickr.com
Programista to osoba, która zajmuje się opracowywaniem planów komputerowych przy pomocy specjalnego języka. Języków programowania jest niezmiernie wiele, praktycznie codziennie powstają także nowiuteńkie albo są udoskonalane istniejące.
Syndicate content