depresja

Masz kłopot z jakim borykasz się od bardzo dawna? Już dzisiaj skontaktuj się z psychoterapeutą z Wrocławia!

wizyta u psychologa
Źródło: flickr.com
Aktualnie styl życia jest całkiem inny niż dawniej. Coraz więcej godzin spędzamy w firmie, nie mamy czasu na odetchnięcie oraz wypoczynek. Sporo osób żyje w stałym stresie i strachu. Niepewna sytuacja na rynku pracy skutkuje tym, że ludzie martwią się o to, iż mogą ją utracić.

Terapia światłem świetną metodą na jesienną depresję

depresja
Autor: Jay Aremac
Źródło: http://www.flickr.com
Mało kto lubi jesień. Za oknem coraz szybciej się ściemnia, a pogoda nie rozpieszcza, więc coraz rzadziej widzimy słońce. Deficyt słońca jest jedną z zasadniczych przyczyn depresji, która jest powszechnym problemem tej pory roku. Każdego dnia czujemy się coraz bardziej zmęczeni, mamy podłe samopoczucie oraz z trudem bierzemy się za kolejne zadania.

Depresja zimowa - sposoby postępowania

depresja
Autor: 55Laney69
Źródło: http://www.flickr.com
Mamy w tym roku śliczny październik, pełen kolorów, niezwykle ciepły. Temperatury w okolicach 18 stopni C to wymarzone warunki na spacery z rodziną po parku bądź - o ile ktoś ma taką sposobność - na wędrówki po górach. Sądzę zresztą, że jesienny czas nad Bałtykiem także może przynieść wiele radości. Mnie osobiście sporo frajdy dostarczyło spozieranie na morze zza szyby tarasu kafejki, popijając przy tym wyborną, mocną kawusię.

Zakupoholizm – całkiem przyjemna choroba

Bezpieczne zakupy przez internet
Autor: iStock
Źródło: iStock
Nałogowe zakupy mają z reguły miłe efekty: nowe sukienki i sweterki. To jednak łączy się z pustką w portfelu, a nawet z trudną przyjaźnią z kartą z limitem. Można się zacząć leczyć, bo to rzeczywiście groźna przypadłość.

Problemy psychologiczne – w jakim momencie zgłosić się do psychoterapeuty z depresją?

naturalne kosmetyki w postaci olejków
Autor: Naomi King
Źródło: http://www.flickr.com
Dolegliwości psychologiczne spotykane są co raz częściej. Bez znaczenia jest już wiek. Nawet dzieci są narażone na depresję albo nerwicę, szczególnie jeśli będą poddane mocnym, negatywnym sytuacjom emocjonalnym.


Są regiony w naszym kraju, w których z pewnych względów więcej osób ma problemy psychologiczne.
Syndicate content