wzrok

Odpowiedni sprzęt ma okulista Bielsko Biała już o to zadbała

okulista
Autor: Ken Teegardin
Źródło: http://www.flickr.com
Czy wiemy jakie mogą okazać się być kłopoty ze wzrokiem?

Sprawdź czym jest aserowa korekcja wzroku u dorosłych

oczy, wada wzroku, mężczyzna
Autor: JZO
Źródło: JZO
Jeszcze kilkanaście lat wstecz, ludzie cierpiący na różnego typu wady wzroku, musieli nosić okulary. Nie dość że nie było jeszcze wtenczas soczewek kontaktowych, to bryle dobierane były dość nieprecyzyjnie.

Soczewki kontaktowe – o co należy się obecnie zatroszczyć w pierwszej kolejności, by ich użytkowanie było wygodne?

soczewki
Autor: Aaron Stidwell
Źródło: http://www.flickr.com
Dziś, osoby które posiadają wadę wzroku nie muszą borykać się z jakimikolwiek ograniczeniami. Czemu? Najczęściej, ze względu na możliwość skorzystania z dostosowanych do ich oczekiwań okularów. Jeżeli ktoś nie chce albo nie lubi ich noszenia, alternatywą są soczewki kontaktowe. Oba rozwiązania charakteryzują się dość dużą popularnością. O co należy zadbać, kiedy planuje się wykorzystywanie soczewek kontaktowych?

Źle widzisz? Przeczytaj, co musisz zrobić i gdzie pójść, aby móc sobie pomóc

słaby wzrok
Autor: JZO
Źródło: JZO
Zmysł wzroku jest bardzo istotny dla ludzi. Dzięki niemu możemy zaradnie się poruszać, czytać i pisać, oglądać świat i zadziwiać się pięknem. Niestety nie zawsze go cenimy tak bardzo, jak powinniśmy. Dopiero, kiedy zaczyna podupadać, zauważamy, jak ciężko mogłoby być gdyby go nie było. Dzisiaj w Polsce wzrok sprawdza się już noworodkom.

Czy zastrzyk podawany bezpośrednio do oka boli i które choroby można leczyć tym sposobem?

Para emerytów
Autor: FuturePR
Źródło: FuturePR
Nasze oczy, zwłaszcza po przekroczeniu 50. roku życia są narażone na liczne, trudne do zatrzymania dolegliwości. Zastrzyk podany bezpośrednio do gałki ocznej stanowi najszybszą drogę zaaplikowania leku. Iniekcje doszklistkowe, czyli stosowana przez fachowców nazwa zastrzyków podawanych do wnętrza oka.
Syndicate content