mieszkania

Jakiego pupila chcesz mieć? Zobacz nasze rady

akwarium
Źródło: http://www.flickr.com
Setki eksperymentów wiarygodnych naukowców wykazało, że trzymanie w domu zwierzaka może dać mnóstwo benefitów człowiekowi. Przedstawiamy kilka ciekawych informacji, które ułatwią ci wybór zwierzęcego towarzysza.

Ulubione zabawki dla dziewczynek w każdym wieku

hurtownia
Autor: Chika Watanabe
Źródło: http://www.flickr.com
Małe dziewczynki posiadają swoje ulubione zabawki. Wprawdzie pewne dziewczynki uwielbiają zajmować się samochodami i grać w piłkę, jednakże wiele wciąż trudni się lalkami i opieką nad nimi. Już w przypadku niemowląt wolno dostrzec, iż dziewczynki uwielbiają zasypiać przy lalkach, dlatego dobrze wybrana przez rodziców dla maleńkiej dziewczynki lalka szmaciana ułatwia jej zasypianie i powoduje, iż zaraz po przebudzeniu może sprawdzić albo czuć cokolwiek przyjemnego.

Jak wyselekcjonować szkołę podstawową dla swojego dziecka?

Kobieta w salonie SPA
Autor: Hotel Zamek Lubliniec
Źródło: Hotel Zamek Lubliniec
Wybór podstawówki jest to jeden z dylematów, przed jakimi stają rodziciele przedszkolaków przybliżających się do rozpoczęcia we wrześniu nauki w klasie pierwszej.


Czym się kierować, jakie aspekty wziąć w rachubę? Najpierw należy sobie odpowiedzieć na pytanie czy potomek będzie chodził do szkoły publicznej czy też będzie to niepubliczna szkoła.

Jak właściwie dbać o swoje dzieci na zimę? Sprawdź sam!

czapki niemowlęce zimowe
Autor: Beds.pl
Źródło: Beds.pl
Właściwie każdy rodzic z pewnością doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak niesamowicie ważne jest zadbanie o dobrą odporność swojego dziecka na czas zimowy.

Jaka czapeczka dla noworodka?

wzornictwo
Autor: Brian Eager
Źródło: http://www.flickr.com
W szafie niemowlaka nie może zabraknąć czapeczki. Wysoko usytuowana w hierarchii odzień, czapka dla dzidź ochrania dziecko przed ubytkiem ciepła (aż 40% ciepła ucieka poprzez głowę).
Syndicate content