aktywność

Czy joga jest aktywnością dla każdego? Jak zacząć treningi? Co trzeba zakupić?

Buty sportowe do bieganie, Wane Gunn
Autor: © Wane Gunn
Źródło: © Wane Gunn
W czasie gdy na dworze pogoda nie sprzyja różnym aktywnością fizycznym, sporo osób stara się znaleźć dodatkowe zajęcie, jakie będzie dodatkowym ruchem. Joga jest z pewnością jednym z bardziej lubianych zajęć, na które stale zapisuje się sporo osób.

Jak ćwiczyć, by mieć ciało jak kulturysta? Czy to jest w ogóle możliwe?

zdrowie
Autor: Magic Madzik
Źródło: http://www.flickr.com
Spora liczba przedstawicieli płci męskiej marzy o tym, żeby zbudować mięśniową masę, głównie jednak jedynie z tego powodu, bo pragną, żeby lepiej się prezentować. Taka aktywność będzie coraz bardziej popularna, jednak spora część takich ludzi idzie dalej oraz marzy o takim ciele, jakie ma kulturysta.

Wygodna dieta dla zajętych osób. Pyszne jedzenie z pudełeczka!

dieta pudełkowa warszawa
Autor: Colby Stopa
Źródło: http://www.flickr.com
O istotności właściwie zbilansowanej diety i zapewnianiu sobie odpowiedniej ilości kalorii codziennie wie właściwie każdy, lecz dopiero od kilku lat funkcjonuje takie sformułowanie jak dieta pudełkowa.

Fitness w Poznaniu – czym w rzeczywistości jest i jakiego typu korzyści możemy z niego czerpać?

sport
Autor: Eli Christman
Źródło: http://www.flickr.com
Życie fit jest dzisiaj szalenie modne – wszyscy chcą być zdrowi i chwalić się szczupłą sylwetką. Co tak naprawdę oznacza ten termin i jak da się dbać o sylwetkę w Poznaniu?

Czy suplementacja w czasie ćwiczeń na siłowni jest obowiązkowa?

ćwiczymy sylwetkę
Autor: Go Sport
Źródło: Go Sport
Aktualnie wygląd stał się jedną z najważniejszych rzeczy, na którą najczęściej zwracamy naszą atencję. Nic dziwnego, skoro zewsząd jesteśmy zasypywani zdjęciami wyrzeźbionych ludzi, którzy dumnie i z uśmiechem na twarzy pokazują swoje piękne ciała.
Syndicate content